Son Haberler

Ashwin Bijanki kimdir?

ashwin kimdirAshwin Bijanki hayati, Ashwin Bijanki biografisi

Son günlerde adindan çok sik söz etmeye basladigimiz Ashwin Bijanki kimdir, Özellikle ülkemizde yaptigi geziler ve çalismalar ile dikkatleri üzerine çekiyor. Türkiye’de Amerika Büyükelçiligi’nde diplomatlarindan olan Ashwin Bijanki görevli atese hükümete karsi lobi kurmakla ugrasiyor.

Ashwin Bijanki ABD Büyükelçiliği’nde görevli Bijanki, o tarihlerde Türkiye’de birçok şehri ziyaret etti. Denizli, Afyon, Uşak, Isparta, Kütahya, Urfa ve Çorum gibi Anadolu illerini teker teker gezen Bijanki, her partinin etkinliğinde boy gösterdi.

Hakkinda pek bilgi bulunmayan bu amerikali diplomat yaptigi çalismalar ve gizli hükümete karsi kurulmasi hedeflenen yapinin mimari olarak biliniyor. Is adamlari derneklerinden yapilan açiklamlar bilginin dogru oldugunu kanitlamaktadir.

17 Aralik 2013 yolsuzluk iddialari sirasindan adindan medyada söz edilmistir.

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir yorum

  1. bizde amerikan halkından demokratik yıkımlar bekliyoruz söyleyene değil söyletene bak ama birgün mutlaka olacak büyüklerimiz bundan çok bahsetmişlerdi

Bir Cevap Yazın