Son Haberler
Çalıkuşu dizisi Eylül’de

Çalıkuşu dizisi Eylül’de

Çalıkuşu dizisi basliyorÇalıkuşu dizisi Eylül’de, Çalıkuşu dizisi hikayesi

Türk tarihinin önemli edebiyat eserlerinden olan Çalikuşu romani dizi seklinde ekranlara geliyor. Çalıkuşu romani Resat Nuri Güntekin tarafindan kaleme alinmis ve bugüne kadar okumaya devam etmistir. Özellikle okuyanlarindan güzel notlar alana bu ölümsüz eser Kanal D ekranlarinda canlandiriliyor.

Kanal D ekranlarininda yayinlanacak olan Çalikuşu dizisi Burak Özçivit ve Fahriye Evcen ile canlandirilacak.  Çalikusu‘nun yönetmenligini Çağan Irmak ile Doğan Ümit Karaca üstlenirken Tims production tarafindan çekiliyor. Senorya ise Sevgi Yilmaz tarafindan kaleme alinmistir.

Çalıkuşu Dizisi Çekimleri Nerede Yapılıyor?
Herkesin heyecanla bekledigi Çalikusu dizisi Reşat Paşa Konağı’nda yapiliyor. Eylül ayinda seyircisiyle buluusuyor.  Basrolünde oynuyan Fahriye Evcen bu dizide çok sevilecege benziyor.

Çalıkuşu Dizisi Hikayesi Kisaca:

Kendisi hala kendi çocuklugunda kalmis ve kalbiyle yasayan çocuk kadin. Kadin çocuk Feride.. Çalikusu bir yolculuk oldugunu ve yol hikayesi anlatildigi belirtiliyor. Özellikle hayatta basa gelen tatli ve sevecen önemli konulara deginiliyor. Özellikle Kamran ile aska basliyacak olan Feride’nin duygu ve düsünceleri ekranlara yansiyacak.

Çalikusu kisaca ask, sevgi, yeni ile eski, modern ile geleneksel  arasinda ince çizgi dokuyan bir yolculuktur.

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın