Son Haberler
Demet Akalın Kurban Bayraminda Nerede 2013

Demet Akalın Kurban Bayraminda Nerede 2013

demet akalin bayramda nerede2013 Demet Akalin bayramda nerede, Demet Akalin nerede 2013

Kurban Bayramina az kala ünlülerin bayrami nerede geçirecekleri merak ediliyor. Özellikle bu bayramda sevilen ünlülerle birlikte olmak isteyenlerin simdiden yerlerini ayirtmalari gerekiyor. Kurban Bayraminda  yine heyecanli dakikalar yasamak isteyenlerin mutlaka erken rezervasyon yaptirmalari sart.

Herkesin merak ettigi Demet Akalin‘in bu  bayramda nerede sahne alacagi idi. Bizlere ulasan haberlere göre Demek Akalin  bu kurban bayraminda yogun bir çalisma temposu tutacak.

Demet Akalin Bayramda Nerede Sahne Aliyor?

Konser maratonuna İstanbul Kartal Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikle başlıyor. İkinci gün Bodrum Dedikodulu’da, üçüncü günse İzmir Camelot’ta sahneye çıkacak.

Simdiden yerini ayirtmayi unutmayiniz. Güzel ve mutlu bir bayram geçirmeniz dilegiyle.. Kisaca Ünlülerin nerede olacagini merak ediyorsaniz lütfen bizi takip ediniz. Ünlüler bu bayramda  nerede !

 

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın