Son Haberler

Eyvah eyvah 3 fragman izle

Eyvah Eyvah 3 Fragman izle

Eyvah Eyvah 3 Fragman izle

Eyvah eyvah 3 fragman izle, Eyvah Eyvah izle

Uzun zamandır beklenen Eyvah eyvah 3‘ün fragmanı bugün yayınlandı. Izlenme rekoru kıran 1. ve 2. bölümlerini aratmıyacaga benziyor. Özellikle komedi severleri ve gülmek isteyenleri kırıp geçirecege benziyor. Ata Demirer ve Demet Akbağ basrollerini oynadıgı film çok heyecanlı ve renkli dakikalarla oldu oldugunu söylüyebilirim.
Günlük olayları kendisine konu olarak seçen Eyvah Eyvah 3 bu yeni filmi ile adından çok söz ettirecek. Duygusal anlarında yasandıgı bu bölümde oldukça keyifli saatler bizleri bekliyor. Simdiden filmi izlemek için yerini ayırtınız.

Eyvah Eyvah 3 Ne Zaman gösterime giriyor?

31 Ocak 2014 tarihinden itibaren sinemalarda gösterime giriyor. Eyvah eyvah 3 bu filmde 1 ve 2. filmlerinde yasananlarin devamı olarak sürüyor. Bilhassa Ata Demirer’in ve Demet Akbağ evliligi ve dogan çocukları ve yasananlar sizlere sunuluyor.

Eyvah Eyvah 3 Fragman  video izle

Eyvah Eyvah Fragman 3 izle door xmedy

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın