Son Haberler
Hadise Bayramda Nerede 2013

Hadise Bayramda Nerede 2013

hadise nerede 2013Hadise Nerede, Hadise Bayramda Nerede

Sevilen ve güzel sanatçi Hadise Bayramin ilkgünü için olarak Kibris’da sevenleri ile bulusacak. Güzel ve eglenceli vakit geçirmek isteyenlerin Kıbrıs Nuh’un Gemisi Hotel’de Hadise ile bulusabilirler.  Eglenceli saatler için Kibris’da Hadise ile birlikte olmak için simdiden yerinizi ayirtmayi unutmayiniz.

Özellikle bu kurban bayraminda tatilin uzun olmasi nedeniyle bol bol keyifli saatler geçirebilirsiniz. Diger ünlü sanatçilarin bayramda nerede olucaklari hakkinda sizlere yazilarimizda bilgi vermeye devam ediyoruz. O yüzden takip etmeyi unutmayiniz. Sosyal medyada yakindan takip ederbilirsiniz.

Facebook, Google + ve Twitter adreslerimizden takip etmenizi tavsiye ediyoruz. Hiçbir haberimizi ve yazilarimizi kaçirmazsiniz. Simdiden sizlere iyi eglenceli vakitler diliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Duyarlilik hakkinda bilgi baslikli yazimizda duyarlilik, çevre duyarliligi hakkinda bilgileri sizlerle paylasmistik.

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın