Son Haberler

Hakkımızda

Çagimizin getirdigi teknolojik kolayliklar sayesinde internet üzerinde sizlere dogru ve tarafsiz bir sekilde yayin yapmaya karar verdik. Özellikle günümüzde ki meydana gelen gelismeler ve olaylar bütün detaylariyla ele alinarak siradisi bir sekilde yayinlanacaktir.

Burada ki amacimiz siz degerli ziyaretcilere dogru, tarafsiz ve ilkeli bir sekilde “hiç bir kesimin himayesi altinda kalmadan” bilgiyi www.bilgia.com sitesi üzerinden sizlere sunmaktadir.

Misyonumuz:

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulastirildikça degerlendigi kanatindeyiz.

…Ülkemizde ki basin özgürlügünden faydalanarak bütün yanlis bilinen bilgileri  dogrusuyla sizlere ulastirmayi hedefliyoruz. Özellikle dogru bilinen yanlislar gerçekleriyle sizlerin takdirine sunulacaktir.

Gerçekleri sizlerle paylasirken sizlerde düsüncelerinizi, isteklerinizi yorum olarak veya posta yoluyla bizlere ulastirabilir, istenildigi takdirde bütün ziyaretçilerimiz ile paylasilma olanagi saglanir..

Dilerseniz bizleri Google +, Facebook ve Twitter üzerinden takip edebilirsiniz.  Gelismeleri ve gündeme damgasini vuran haberler ve bilgiler sizlere ulastirilacaktir.

Vakit ayirip bizleri ziyaret ettiginiz için tesekkür ederken bilgia‘da  güzel ve hos vakit  geçirmeniz dilegiyle!

Bilgia.com

Bir Cevap Yazın