Son Haberler

Kategori Arşivi: Resim Galerisi

Ceyhun Fersoy Resimleri

Ceyhun Fersoy Resimleri, 2014 Ceyhun Fersoy 

Genç ve yakışıklı oyuncu Ceyhun Fersoy’un resimleri bilgia.com kullanıcıları icin bu başlıgın altında sizlere  sunuluyor. Sempatik tavırları ile herkesin begenisini kazanan Ceyhun oldukça çok konuşulacaga benziyor. 18 Temmuz 1982 yılında dogan Ceyhun Fersoy sizlerle..

Ceyhun Fersoy Resimleri 2014

 

 

Mert Yazıcıoğlu Resimleri

Mert Yazıcıoğlu Resimleri, Karagül dizisisi Baran

Her hafta oldugu gibi sizlerede bu hafta ünlü birisinin resimlerini yayınlamaya devam eidyoruz. Bu hafta sizlere Mert Yazıcıoğlu‘nun tanıtmak istiyoruz. Mert Yazıcıoğlu Fox tv kanalında ekranlara gelen Karagül dizisinde oyuncu olarak görev yapıyor. Yakışıklı oyuncu sempatik tavırları ve  dizide gösterdigi performans ile izleyenlerin begenisini kazanıyor.

Karagül dizisin Baran karakterini canlandirmaktadir. Iste yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu resimleri sizlerin begenisine sunuluyor. Karagül dizisin Baran” ın resimleri sizlerle..

Mert Yazıcıoğlu Resimleri

Doga resimleri, Manzara resimleri

Manzara Resimleri, Masaüstü resimleri  

Resimler bizlere çok seyı anlatır. Bazen anlatamadıklarımızı da anlatır. Baktıkça, seyrettikçe içimiz açılır ve  rahatlarız. Sizlerde bilgisayarda ve masaüstünde kullanabileceginiz  güzel doga resimlerini yüklüyorum. Özellikle masaüstü üzerine harika bir görüntü verecektir. Wallpaper olarak kullanırsanız daha güzel olur. Ben o sekilde kullanıyorum.

Yesilin ve suyun birlesmesiyle meydan gelen görüntü gerçekten görülmeye deger diye düsünüyorum. Sizler için seçtigimiz bir kaç tane güzel doga resimleri bu baslıgın altına yüklüyoruz. Sayet kullanmak isterseniz ve begenirseniz Google + twitter ve facebook üzerinden sevdiklerinizle paylasın. Onları da haberdar ediniz.

En Güzel Doga Resimleri

En Güzel Resimli Kandil Mesajları 2014

Resimli Kandil Mesajları 2014, En Güzel Resimli Kandil Mesajları

Sizlere bugünün mevlid kandili olmasından dolayı sevdiklerinize gönderebileceginiz resimli güzel kandil mesajlarını bu baslıgın altına veriyoruz. Kandil olmasi hasebiyle bütün herkese tebrik ve güzel dualarda bulunabilirsiniz. Bunu sadece birgün ile sınırlı degil bütün yıl boyunca yapılsa daha eftaldir.

Sadece kandillerde degil normal olan her zaman sevdilerinizi arayıp onların hal ve hatırlarını sormak, onlarla sohbet etmek, muhabbeti gelistirmek, kalplerinizde bulunan kin ve düsmanlıgı yok etmek için devamlı yapılması uygundur. Insanın birbirleriyle olan muhabbetinin ve sevgisinin artması için devamlı yapılması sarttır.

Iste sevdiklerinize cep telefonu ile veya e-mail yolu gönderebileceginiz sizler için sevdigim bir kaç tane güzel resimli kandil mesajları 2014 . Simdiden mevlid kandilinizi en kalbi duygularımla kutlarım. Mevlam dualarınızı ve tövbelerinizi kabul eylesin..

En Güzel Resimli Kandil Mesajları

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kabriniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Kandiliniz kutlu olsun..
mevlid-
Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiride an bu gece. Hayırlı kandiller!
mevlid-1
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
mevlid-2
Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.
mevlid-3
“Yorgunluk, hastalık, tasa, keder, sıkıntı ve gamdan; ayağına batan dikene varıncaya kadar müslümanın başına gelen her şeyi, Allah, onun hatalarını bağışlamaya vesile kılar.”
(Buhârî, Merdâ, 1, 3; Müslim, Birr, 49)
mevlid-4
Bugün ellerini semaya gönlünü Mevlaya aç, bugün günahlardan olabildiğince kaç, bugün en gizli incilerini onun için saç çünkü bugün kandil, kandilin mübarek olsun.
mevlid-5
Fani Dünyanın padişahı değilim. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Dostlarla ağlar, dostlarla gülerim. Siz sevdiklerime, iyi kandiller dilerim.
mevlid-6
Açtıgınız zaman elinizi semaya lütfen o yalvarısınızda benide unutmayın. Sizin duanıza ihtiyacım var. Mutlu kandiller
mevlid-7
Gecenin güzel yüzü yüreğine dokunsun, kabuslar senden uzakta, melekler başucunda olsun, güneş öyle bir gecede doğsun ki Duaların kabul, kandilin mübarek olsun.
mevlid-8
Gün vardır, bin yıldan uzun gelir bize, bir yıl vardır bir günden kısa gelir bize. Bire bin yazılan bu gecede dua edelim Rabbimiz’e. Hayırlı kandiller…
Mevlid Kandili
Gül bahçesine girenler gül olmasa da gül kokarlar, kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

Sizlere verdigimiz dünkü yazımız olan Mevlid Kandili nedir, neler yapılmalı? baslıklı yazımızda kandil gecesinin önemi, hangi ibadetlerin yapılacagı ve kandil gecesi hakkında bilinmesi gerekenler anlatılmıstır.

2014 Çizme Modelleri

2014 Çizme Modelleri, Çizme Modelleri 2014

Kışın en önemli giyeceklerin olan çizmeler biz bayanlar için olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Kışın havaların soguk olmasıyla birlikte çizmelerimizi giymeye başladık. Bilhassa 2014 bayan çizme modelleri oldukça sık gözüküyor. Bayan çizme modellerinde bu yıl en dikkat çekici olanı degişik renklerde ve zımbalı olması. Çizme modelleri‘nde zımbalar ön plana çıkmıstır.

Bayan çizme modellerinde öne çıkan diger bir unsur ise uzun olusu ile  dizlerimize adar sıcak tutması. Ayrıca bayan çizmelerinin saglamlıgından daha çok sık olusu bizler için önemli olmakla beraber giydigimiz elbiseye yakısıp yakısmıyacagı ve nasıl durduguda önemlidir. Aslında yeni çıkan modellerde en çok bayanlara ayakları düsünülmüs. 2014 çizmelerin  modern çaga ayak uydurması ve kadınları daha bir güzel gösteriyor olması gözlerden kaçmıyor.

Çizme 2014 yılında da hem şıklığımızı hem de sağlığımızı koruyarak her türlü dostumuz olmaya devam edecek. Bayan çizme modellerinde firmalarin  rekabeti içerisinde olusu nedeniyle en güzel ve enb kalitesi bizlere sunuyor olması bayanları sevindiriyor. Soguk kıs günlerinde ayaklarınızı ve dizlerinize kadar büyük bölümü sıcak tutarak sizleri sımsıcak bir ortam olusturmaya yönelik çaba sarfeder.

Çizme fiyatları bu yıl 100 Tl’den baslıyarak 500 Tl’ye kadar çıkmaktadır. Sizlere verdigimiz asagıdaki galerideki deri çizmelerin fiyatları 200 TL oldugunu belirtirim. Bu fiyatlara çok güzel ve uzun bayan çizmesi sahibi olabilirsiniz. Güzel bir çizme sahibi olmak için çok yüksek fiyat ödemek zorunda degilsiniz. Ayrıca magazaların reyonlarını süslüyen bu çizmeler 2014 yılının kıs sezonunda bizlerin ayaklarını ısıtacak!

2014 Bayan Çizme modelleri

 

Ilginç manken resimleri

Ilginç vitrin manken resimleri 

Hiç görmediginiz ve gördügünüz zaman sasiracaginiz degisik mankenler sizler için bu baslik altinda toplanmistir. Olmamasi gereken ve bizim kültürümüze ters düsen mankenler görenleri hayrete düsürüyor.

Ilginç ve dikkat çekmek için özel olarak yapilmis mankenler vitrinleri süslemeye devam ediyor. Bakalim sizlere bu mankenleri begenecek misiniz. Degisik ve garip mankenlerin bulustugu yer..

Ilginç vitrin manken resimleri 

Ilginç Sanat Eserleri Yapimi

Ilginç Resim Yapma Teknigi, Degisik Resim Sanati

Degisik sekillerde sanat eserleri yapilmaya çalisilan günümüzde çok ilginç eserleri görmek mümkün. Ancak sizlere bugün öyle sanat eserlerini gösterecegiz ki bunlar fazla ömürlü degil ve yikandigi zaman kayip olan türdendir. Azerbaycan’da  bir otopark’ta çalisan Rafeal Vesyov adli kisinin yaptigi resimler çok dikkat çekiyor.

Resimleri ustalikla yapan Vesiyov yaptigi çalismalari sadece araba üzerlerinde görenleri hayrete düsüren cinsten. ÖZellikle kirli ve tozlu araba seçen Rafael arabanin üzerine çok güzel manzara ve degisik resimler yapiyor. Üstelik bunlari yaparken kullandigi malzeme yok. Çok özen ile yaptigi bu çalismalar görenleri sasirtiyor.

Sizlere bu çalismanin izleri göstermek istiyorum. Degisik sanat çalismalari sizlerle.

Degisik Sanat Eserleri Rafael Vesiyov

Görülmesi Gereken Yerler

Görülmesi gereken yerler, Görülmesi gereken mekanlar

Dünya üzerinde o kadar güzel mekanlar ve yerler vardir ki bunlarin mutlaka görülmesi gerekir. Özellikle dogal sekilde olusan veya insanlarin çaba göstererek yaptiklari yapilar insani hayrete düsürüyor. Özellikle dogal yoldan olusan güzellikler inanilmaz olarak bizleri etkiliyor.

Sizlere bugün 6 tane görülmesi gereken yerleri verecegim. Ilk olarak Avusturalya‘da bulunan Sydney Opera Binasi muhtesem görüntüsü ile ilgi odagi olarak   veriliyor. Bilhassa kart postallar için önemli bir yeri bulunmaktadir.

Avusturalya Sydney Opera Binasi

Romantik ülke Italya‘da Venedik kanalinda sandal çekmek ayri bir güzellik ve evlerin degisik kültür ve mimari ile yapilmasi insani cezbediyor. Bilhassa ülkeye has sandallarin yapilmis olmasi buraya ayri bir hava veriyor.

İtalya venedik, Büyük Kanal
Arjantin‘de Patagonya’da bu dogal güzellik ise inanilmaz derecede güzel ve etkileyici. Perito Monero busuli asiklarin gelip burada romantik hava geçirdigi belirtiliyor.
Arjantin Perito Moreno Buzulu

Avusturalya‘ da bulunan güzellikleri saymakla bitmez ancak bugün sizlere Avusturalya‘da Uluru ayri bir güzellik ve dogal mekan..

Avustralya Uluru

Kuzey Hindistan‘da yapilmis olan Budha, Kaplan Yuvasi Manastiri ise dagin etegine kurulmus olan mabed inanilmaz derece de etkileyici ve cekici yapilmis.  Insanlarin  buraya dini inançlari geregi geliyorlar.
Kuzey Hindistan Kaplan Yuvası Manastırı

Kamboçya‘da yer alan Angkor harikasi ise muhtesem. Güzel ve görülmesi yerler arasinda yer almaktadir.
Kamboçya Angkor Wat

Bu yerleri görmek ve buralarin havasini solumak bir baska güzel. Sayet yolunuz veya tatiliniz bu mekanlara düserse mutlaka ama mutlaka bu yeleri ziyaret ediniz.

Kiz Kulesi Resimleri

Kız Kulesi Fotograflari, Kız Kulesi Resimleri 

Istanbul’un göz bebegi olan Kiz Kulesi, bugüne kadar bir çok turisti agirlamistir. Özellikle denizin ortasinda bir kayanin üzerine kurulmus olan bu tatli kule hem görüntü açisindan hem de tarihi açisindan önemli bir yere sahiptir. Kiz Kulesi hakkinda anlatilan hikayeler ve masallar çoktur ki hangisinin dogru oldugu kesin olarak bilinmemektedir.

Sizler için Kiz Kulesinin resimlerini burada paylasmayi uygun gördük. Istanbul‘a gelemeyenler için ve görmek için can atan Istanbul hayranlari için bu güzel kulenin resimleri sizlere sunuluyor.  Kiz kulesine gelip denizin o güzel dalga sesini martilarin sesleriyle beraber dinlemek ve bir de  kahve içmek isterseniz hiç terettüt etmeyen.

Bu güzel anlarin anlatilamiyacagi ve kelimelerin bunlari ifade edecegi mümkün degildir. O yüzden vaktiniz varsa ve ugramak isterseniz buyrun ve gelin..

Kiz Kulesi Resimleri 

MiG Savas Uçakları Resimleri

MIG Savas Uçaklari, Mig 29

Rusya yapimi olan MIG Savas Uçaklari dünyanin bütün ülkeleri tarafindan begeniliyor. Çok hizli ve yetenekli olan MIG kisa menzili olmasi biraz hayranlarini üzsede yakit ikmali ile uzun süre uçus yapabiliyor. Rusya tarafindan üretilen MIG Savas Uçaklarinin resimleri sizler için buraya ekliyoruz. MIG Savas Uçaklari hakkinda bilgi almak isterseniz mig savas uçagi sayfasini ziyaret ediniz.

MIG Savas Uçaklarinin çok degisik modelleri mevcuttur.

MiG Savas Uçakları Resimleri