Son Haberler

Kurt seyt & shura oyuncuları

Kurt Seyt ve Shura Dizisi

Kurt Seyt ve Shura Dizisi

Kurt seyt & shura ne zaman, Kurt seyt & shura dizisi

Ülkemizin sevilen yazarlarından olan Nermin Bezmen’in bir romanı olan Kurt Seyt & Shura yakında dizi olarak ekranlara geliyor. Roman’ın  canlandırılması ve diziye uyarlanmasını ise Ay Yapım üstlenmistir. Nermin Bezmen’in 2006 yılında kaleme aldıgı bu roman Star Tv ekranlarında seyirciyle bulusacak.

Kurt seyt & shura konusu nedir?

Kurt Seyt & Shura‘nın çok ses getirmesi bekleniyor. Özellikle dizide geçen Saltanat ve Ask maceraları ön plana çıkıyor. Roman’ın içerisinde yasananlar ise dizide ki oyuncular canlandıracak. Herkesin merak ettigi bu basrol oyuncularının kimler olucagi idi.

Kurt seyt & shura oyuncuları kimler?

Bu yeni dizinin başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah paylasmaktadır. Herkesin merakla bekledigi bu yeni dizinin fragmanı yayınlandıgı vakit sizlerle www.bilgia.com sitemizde sunulacaktır. Dizini çekimlerinin yapildigi yerde aksilikler yasayan Kıvanç Tatlıtuğ herseye ragmen rolü için bütün var gücüyle çalisiyor.

Kurt Seyt ve Shura Dizisi ne zaman başlayacak?
Dizi Mart ayında Star Tv kanalında seyircisiyle bulusuyor. Marmara Üniversitesi Haydarpasa kampüsündeki çekimlerde Farah Zeynep Apdullah ustalıgını ve hünerini adeta ortaya koydu. Dizideki gelismeler sizlerle medya kategorisinden paylasılacaktır.

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın