Son Haberler
Leopar Timsahi Avliyor izle

Leopar Timsahi Avliyor izle

leopar tmsah avi video izleLeopar timsahi avliyor video, leopar timsah avladi izle
Kivrakligi, çevikligi, hizli olusu ve güçlü çene yapisi ile göz dolduran leopar degisik av teknikleri ile dogada bizleri etkilemeyi basariyor. Timsahlar ise görüntüsü ve güçlü çeneleri ile herkesi korkutuyor. Ekranlar karsisinda oldukça fazla görmedigimiz leoparin bir timsahi avladigi ekranlara yansidi.

Özellikle avina sessiz sessiz yaklasan ve hizli bir sekilde timsahi yakaliyan leopar ne kadar usta avci  ve yenilmez oldugunu ispatladi. Bilhassa timsahin büyük ve güçlü olusunu göz önüne alirsak leopar karsisinda timsah hiç bir sey yapamiyor.

Kafasinin arka kismindan yakaliyan leopar timsahin sinir sistemini altüst ediyor ve istedigi sekilde öldürüyor ve kendisi için iyi bir yiyecek yapiyor. Suyun içerisinde de olsa timsahi hiç affetmiyor ve avliyor. Iste sizler için bu inanilmaz görüntüyü sunuyoruz.

Leopar Timsahi avliyor video izle

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın