Son Haberler

Örgü Modelleri 2014

Örgü Modelleri, Patik Modelleri 

Biz bayanlarin severek yaptiklari örgü isleri günümüzde o kadar çok ilgi görmemektedir. Malesef makinelerin yaptiklari örgüler ve dikisler bizlerin el islerini elinden almis duruma geldi. Özellikle evlenme çagina gelmis olan kizlarin göz nuru döküp ördükleri dantelleri, oyalari ve buna benzer islemeleri çarsilarda çok hesapli olarak satilmaktadir.

Makine ile örülen örgüler bizlerin el islerinden daha güzel oldugunu düsünmüyorum. Kazak, sapka, yelekler ve diger isler daima elde göz nuru dökülerek yapildigi vakit onun manevi hazzi daha baskadir. Bizler için daha degerli oldugunu belirtirim. Bugün sizlere örgü modellerini sunmak  için bazi örnekleri arsivimden çikarmayi uygun gördüm.

Vakit bulan hanimlarimizin ve genç  kizlarimizin yapabilecegi ve rahatlikla örülen basit ama güzel modeller göz kamastiracaktir. Istediginiz renkte yapabilirsiniz. Bebeginiz için yapabileceginiz güzel patik modelleri göz dolduruyor..

Örgü Modelleri 2014

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir Cevap Yazın