Son Haberler
Yeşil Kahve Nedir, Faydaları Nelerdir

Yeşil Kahve Nedir, Faydaları Nelerdir

yesil kahve nasıl içilir?Yeşil Kahve Nedir, Yeşil Kahve’nin Faydaları 

Ülkemizde pek bilinmiyen ve tanınmıyan yeşil kahve dünyada oldukça çok popüler. Yeşil kahvenin siyha kahveye göre çok daha faydalı ve yararlı oldugunu sizlere belirtirim. Yeşil kahvenin faydalarını asagiya vermeden önce isterseniz bu kahveyi tanıyalım.

Yeşil Kahve Nedir?

Yeşil kahve, kökboyasıgiller  ailesinden olup Coffea cinsinden 5 metreye kadar boylanabilen bir ağaçtır. Oldukça verimli bir kahve agacıdır.

Yeşil Kahve’nin Faydaları Nelerdir?

Vücuttaki yağ moleküllerini parçalar, vücudun bağışıklık sistemini korur. İki yönden de yeşil kahve zayıflama sağlayan yeşil kahve metabolizmayı hızlandırarak vücudun kalori harcamasına sebep olur, bir diğeri ise yeşil çay yaprağına göre 3 kat fazla antioksidan içerdiği için daha hızlı kilo vermeyi sağlamaktadır.

Yeşil Kahve’nin Fiyatı Ne Kadar?

Diger kahve fiyatlarına nazaran yeşil kahve birazcık daha hesaplı oldugunu belirtebilirim. Yeşil kahvenin kilo  39 TL olarak satılmaktadır.

Yeşil Kahveyi Nerede Bulabilirim?

Herkesin kolaylıkla bulabilecegi yer is aktarlardir. Genellikle aktarlarda zayıflamaya yardimcı olarak satilmaktadır. Yesil kahve diger kahveler gibi çekilerek dgil

Hakkında Bilge Can

Bilgi en kiymetli nimettir. Bu bilgiyi insanlarla paylasmak en erdemli davranistir. Bilginin saklanmasi degil tam aksine çogaldikça insanlara ulaştirildikça degerlendigi kanatindeyim. O yüzden facebook, twitter ve Google Plus'te paylaşalım..

Bir yorum

  1. Böyle kahve olduğunu bilmiyordum. Çok güzele benziyor. En kısa zamanda alacağım.

Bir Cevap Yazın