Yeşil Kahve Nedir, Faydaları Nelerdir

Posted by on Oca 19th, 2014 and filed under Yaşam. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

yesil kahve nasıl içilir?Yeşil Kahve Nedir, Yeşil Kahve’nin Faydaları 

Ülkemizde pek bilinmiyen ve tanınmıyan yeşil kahve dünyada oldukça çok popüler. Yeşil kahvenin siyha kahveye göre çok daha faydalı ve yararlı oldugunu sizlere belirtirim. Yeşil kahvenin faydalarını asagiya vermeden önce isterseniz bu kahveyi tanıyalım.

Yeşil Kahve Nedir?

Yeşil kahve, kökboyasıgiller  ailesinden olup Coffea cinsinden 5 metreye kadar boylanabilen bir ağaçtır. Oldukça verimli bir kahve agacıdır.

Yeşil Kahve’nin Faydaları Nelerdir?

Vücuttaki yağ moleküllerini parçalar, vücudun bağışıklık sistemini korur. İki yönden de yeşil kahve zayıflama sağlayan yeşil kahve metabolizmayı hızlandırarak vücudun kalori harcamasına sebep olur, bir diğeri ise yeşil çay yaprağına göre 3 kat fazla antioksidan içerdiği için daha hızlı kilo vermeyi sağlamaktadır.

Yeşil Kahve’nin Fiyatı Ne Kadar?

Diger kahve fiyatlarına nazaran yeşil kahve birazcık daha hesaplı oldugunu belirtebilirim. Yeşil kahvenin kilo  39 TL olarak satılmaktadır.

Yeşil Kahveyi Nerede Bulabilirim?

Herkesin kolaylıkla bulabilecegi yer is aktarlardir. Genellikle aktarlarda zayıflamaya yardimcı olarak satilmaktadır. Yesil kahve diger kahveler gibi çekilerek dgil

Yorum bırakırsanız minnettar kalırız

1 Response for “Yeşil Kahve Nedir, Faydaları Nelerdir”

  1. Nuray diyor ki:

    Böyle kahve olduğunu bilmiyordum. Çok güzele benziyor. En kısa zamanda alacağım.

Leave a Reply

Google+