Billur Parke Firması

Billur Parke
Billur Parke

1995 yıllarında kurulan ve uzun yıllardır parke sektöründe hizmet vermekte olan Billur Parke Ltd. Şti. yapmış olduğu yenilikler, sektöre kazandırdığı laminat parkelerin tüm ülkede ve Başkent Ankara‘da pazarlamasını yapan firmalar arasında ilk sıralarda yer almanın gururunu tatmaktadır.

Billur parke; Laminat parkeyi tüm Türkiye pazarına taşıyan ve aynı zamanda da laminat parkeyi Ankara’yla ilk tanıştıran, yapmakta olduğu ithalatları ile Türkiye’nin ilkleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda bir çok il ve ilçelerde 100’ün üzerinde bayisi de bulunmaktadır.

Billur Parke Ltd. Şti. pazarlama departmanı, laminat parke yan ürünlerinin satışı, montaj hizmetleri ile her zaman portföyündeki müşteri ilişkilerini hiç bir çıkar gözetmeden, firmanın bayrağını en üst seviyelere çıkartmak için çaba içerisindedir.

Billur Parke Ltd. Şti. Türk sanayi sektörünün ilk sıralarında yer alan Çamsan Parke, Vezirköprü Ağaç Sanayi(Peli Parke), Vario Parke gibi dev kuruluşların, İç Anadolu Bölgesinde çok satan bayii olmanın gururunu taşımaktadır.

Yaşanan mekanlarda, kalite her zaman en ön plandadır. Bu öncelik hem insan sağlığı hemde yaşam boyu kaliteyi birlikte getirmektedir. Laminat parke çıtasını en yüksek seviyeye çıkaran toptan ve perakende sektöründe de her geçen gün daha emin adımlarla ilerlenmektedir. Billur Parke, müşteri memnuniyetinin önemini bilir, bununla beraber yapmış olduğu ve tedarik etmiş olduğu ürünlerin, hizmet incesi ve hizmet sonrası desteklerini her zaman kalite ve malzeme destekleri ile siz müşteri portföylerine sunmaktadır. Bu doğrultularda çalışmayı kendine alışkanlık eden Billur parke sizlere en iyi hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.