Mobilyalarda Servis Hizmeti

mobilyalarda servis hizmeti
mobilyalarda servis hizmeti

Mobilya Servisleri mobilya’nın montajını ustası tarafından işin niteliğine, servisin istendiği bölgeye göre uygun ücretle hızlı şekilde yapan Çok ayrıntıya takılmadan hakim olduğunuz Türkiye’nin tüm bölgelerine yıllardır hizmet veren firmalardır… Her marka ve her tipte modül sistemli mobilyaların montajını kurulumunu yapar.
Evidea, İkea, Bauhaus, Koçtaş, Teleset, Adore, Tekzen gibi yapı marketlerden alan ve diğer markalardan aldığınız mobilyaların montajını yapan firmalardır.. Mobilya montajı ve servisi ücretlerini gidilecek bölgeye ve kurulumu yapılacak ürüne göre değişkenlik göstermektedir.
Mutfak, yatak odası, oturma odası, ofis ve genç odaları mobilyalarınızın kurulumunu bu firmalara yaptırın. Tv üniteleri, banyo dolapları, gömme dolaplar, ofis mobilyalarınız, kanepe, koltuk, yemek masası, konsol, vitrin, mutfak masaları, gardırop, bazalar ve kitaplık gibi ürünleri uzman ustaları tercih edin…

inegöl mobilya vadi web sitesini tercih ederek online alışverişin keyfine varabilir satış sonrası hizmet  alabilirsiniz.