Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; üniversiteli kız öğrencilerin ihtiyaç duyabileceği tüm taleplerini, isteklerini onların yerine düşünmüş, planlamış ve hayata geçirmiştir. Üniversite öğrencilerinin akademik gelişimlerini tamamlaması sırasında güvenilir, çağdaş, rahat ve sıcak bir aile ortamı içerisinde hissetmeleri için profesyonel ekibi ile daima destek olmaktadır.

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu olarak da bilinen Ülkü Kız Öğrenci Yurdu; 1993 yılında hizmete girmiştir. Ankara’da lider bir öncü yurttur. Misafir ettiği kız öğrencileri ülkenin geleceği olarak görmekte ve onlara yakışır bir hizmet vermek amacıyla en iyi şekilde hazırlanan odalarda öğrenciler ağırlanmaktadır. Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nda hiçbir konfordan kaçınılmamış, bütün detaylar en ince ayrıntısına kadar hizmete hazır hale getirilmiştir.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu’nun kalite politikası nasıldır?

  • Kız öğrencilerinin talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, her daim gözden geçirilen hedefleri doğrultusunda barınma hizmetini gerçekleştirmek ve bu hizmeti geliştirmektir.
  • Doğru işe doğru insan atayan, çalışanları ile açık iletişimde olmakta ve her seviyede eğitime önem vermekte olma ilkesini benimsemektedir.
  • Öğrencilerine ve ailelerine saygılı, güler yüzlü ve içtenlikle davranarak her konuda güven verebilmektedir.
  • Vermiş olduğu kaliteli hizmetleri yasa ve yönetmelikler çerçevesinde gerçekleştirmektedir.
  • Çağdaş bilgi ve teknolojileri hizmetlerinin sunumunda kullanmaktadır.
  • Var olan kaynakları optimum seviyede kullanmaktadır.
  • Oluşturulmuş olan standartların kalıcılığını ve sürekliliğini sağlamaktadır.
  • Hizmet kalitesinin devamlılığını sağlamaktadır.
  • Bu günkü hizmet stratejisi, efor ve heyecanı ile hedeflerini sürekli geliştirme olduğunu daima hatırlamak temel kalite politikalarındandır.

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Neden Tercih Edilmelidir?
Bir öğrencinin eğitim gördüğü sırada ikamet edebileceği 4 seçenek bulunmaktadır: Kiralık ev, devlet yurdu, apart, ve kesinlikle Ülkü kız Öğrenci Yurdudur. Ankara Kız Öğrenci Yurtları arasında önemli bir yer tutan yurt; eğitimlerde yüksek standartları hedeflemekte olan, ahlaklı, erdemli, başarılı bir üniversite neslinin yetişmesini hedef belirlemiş, anlayışlı yönetimi, deneyimli uzman personeli ile kız öğrencilerine en kaliteli hizmeti sunmayı kurum politikası bilinciyle hareket etmektedir.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarımızdan arayarak bize ulaşabilir yada https://www.ulkukizogrenciyurdu.com/ web sitemizden yurtla ilgili bilgileri görebilirsiniz.

Adres ve Telefon

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK 

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

Cep: 0-532-165 59 10