Uluslararası Araç Nakliyesi ve Lojistiği

Uluslararası Araç Nakliyesi ve Lojistiği

Firmamızın grup şirketlerinden biri olan Odak Nakliyat yurt dışından özellikle Avrupa’dan gelecek ya da gidecek tüm araçları, bulunduğu adresten alıp özel otomobil taşıma amaçlı Alman menşeili son model lüks tırlarla gideceği yere kısa sürede ve güvenle nakleder.

Firmamız bu konuda 80 yıldır uluslararası araç nakliye ve ev eşyası nakliyesi yapan Almanya’daki iş ortağı ile birlikte hizmet vermektedir. Münih’teki iş ortağımıza ait 20.000 m2 alan içindeki gümrüklü antrepo alanında tüm araçlar güvenle park edilebilir. Almanya’dan Türkiye’ye her hafta düzenli olarak seferlerimiz bulunmaktadır. Tır çıkış günleri, Almanya’dan Türkiye’ye Salı – Cuma; Türkiye’den Almanya’ya Pazartesi- Perşembe’dir. Tır taşımacılığında görev alan tüm şoförlerimiz Alman uyrukludur ve uluslararası otomobil taşımacılığı ve ev eşyası nakliyesi konusunda tecrübelidir. Dilerseniz firmamız yurt dışında çok uygun fiyatlarla aracınıza uzun veya kısa süreli depolama ve park hizmeti de sağlar.

Firmamız bünyesi sadece uluslararası evden eve nakliyat nakli konusunda hizmet verir, ticari eşya taşımak isteyenleri bu durumda uzman güvenilir firmalara yönlendirebiliriz.