Araç Kiralama Firmaları

Araç Kiralama Firmaları
Araç Kiralama Firmaları

Araç Kiralama Firmaları ; Araç kiralarken küçük arabaların fiyat avantajı her zaman göz önündedir. Özellikle de internet üzerinden yapılan rezervasyonlar ile küçük araba seçimi yaparak firmaların sahip olmadığı durumda ücretsiz araç yükseltme seçeneğinden de yararlanma şansı vardır. Küçük araçların kullanılması hem kolay hem de park sorunu ve yakıt tüketimi daha azdır.

Araç kiralarken dikkat edilecek en önemli husus ise sigorta acentesinin kişisel otomobil politikasını kapsayıp kapsamadığıdır. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapılıyor ise sigortaya ihtiyaç duyulabilmektedir. Sigortasız kullanılacak araçlarda oluşabilecek sorunlardan firma sorumlu değildir.

Araç Kiralama Firmaları

Yol kısa ya da uzun da olsa ilk dikkat edilecek şey kiralanacak araca binecek olan kişi sayısına göre araç kiralanmalıdır.. Çünkü kısa diye çıkılan bir yol uzun saatler de sürebileceği için araçtaki kişiler zor durumda kalabilmektedir. Kocaeli kiralık araç şirketini tercih ederek hem bütçenize göre hem de zevkinize göre araç kiralama işlemi yapabilirsiniz.

Ekonomik  ve lüks kategorilerde araçlarımız bulunmaktadır. Araç kiralamak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ve kiralık araç rezervasyonu yapabilirsiniz. Hatta ekonomik, lüks, klasik ve spor araçları hızlı ve güvenli bir şekilde Solmaz Grup aracılığıyla kiralamanız mümkündür. Solmaz Grup uzun yıllardır Kocaeli ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Ayrıca müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için sürekli çalışmalar yapmaktadır. Ekonomik fiyatla kaliteli araçlar kiralamak için aşağıda iletişim bilgileri verilen Solmaz Grup”a ulaşabilirsiniz. Veya https://inssrentacar.com/ web sitesini tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Araç Modelleri

Ekonomik , lüks, orta lüks olmak üzere üç çeşide ayrılmıştır.

  • Ekonomik araç sınıfında bulunan araç markaları şu şekildedir; Fiat Linea, Opel Corsa, Toyata Yaris, Fiat Egea Hyundai Accent,  Renault Clio.
  • Orta Lüks araç markaları şu şekildedir; Ford Focus, Toyota Coralla, Opel, Astra, Jetta, Renault Fluence, Passat
  • Lüks araç markaları; Mercedes ML 320, Mercedes AMG E, Toyota Avansis, Volvo S60, Ranga Rover Sport, BMW 3.16i

Solmaz Grup binek araç fiyatları hakkında bilgi almak için link üzerine tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda Solmaz Grup şirketinin aşağıda bulunan iletişim bilgilerini kullanarak müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Böylelikle ayrıntılı bilgi alabilirsiniz

Telefon : 0532 635 15 55
Email : ibrahimsonmaz5461@icloud.com
Adres : Sahil Mah. D 130 Karayolu Cad. Sanberkhan İş Merkezi B Blok No:30 Dükkan No:5 Başiskele – Kocaeli