Asansör Firması Forces Makina

Forces Makina Asansör Firması
Forces Makina Asansör Firması

Forces Makina Asansör Firması 2010  yılından beri sizlere pek çok asansör çeşitleri ile hizmet vermeye devam etmektedir. Yüksek katlı olan otoparklarda araçların katlar arasında taşınmasını gerçekleştiren araç asansörü, teknolojik sistemlerdir. Bu araç asansörleri kaliteli malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Böylelikle araçlarınızın güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

Forces Makina Asansör Firması

Firma edinmiş olduğu kalite belgeleri ile kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır. Ayrıca müşteri memnuniyetini önemseyerek ilk hedefleri olarak belirlemiştir. Ayrıca kalite odaklı yaklaşımı ile çalışmalarını da bu ölçüde titizlikle ve çaba ile gerçekleştirmektedir. Forces asansörleri için https://forcesmakina.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Hatta ilgili web siteye hızlı bir erişim sağlamak isterseniz bağlantı metni üzerine tıklayabilirsiniz.

Forces Makina ile iletişime geçiniz.

Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL

    •  Tel: 08502411025
    •  Gsm: 0532 785 44 65
    •  Faks: 0216 394 40 99
    •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Hidrolik Yük Asansörü

Hidrolik yük asansörü; kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma  olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılan yağ uzun ömürlüdür. Halat kullanıldığı durumlarda halatın görevi yerine getirmesi ile sürtünmeyle birlikte yükü kaldırmak olmadığından halat ve kasnaklarda aşınma olmaz

Hidrolik yük asansörü motoru yalnızca yukarı çıkışlarda çalışır. Fakat aşağı inişte motor kesinlikle çalışmaz Ayrıca çalışırken sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisi gibi durumlarda olduğunda ilave sistemine gerek duyulmamaktadır Ve bu şekilde otomatik katına getirme ve kurtarma sistemi bulunmaktadır. Aynı zamanda deprem ve yangın durumlarına karşı emniyetlidir. Yangın durumunda, makine dairesi alt katta olduğu için hidrolik yük asansörlerine ulaşmak çok kolaydır.

Araç asansörleri 2000 kg — 3000 kg ya da daha üst kapasiteli olacak şekilde üretimi yapılabilmektedir. Aynı zamanda araç asansörleri binaların üstünde ya da bodrum katlarında otopark olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Asansörlerinin kapıları tam ya da çarpma kapı diye adlandırılan yarı otomatik şekilde üretimi yapılmaktadır. Bazı yerlerde araç asansörü iç kabin kapısı kullanılmaz. Ama araç asansörünün yapılmasında dikkat edilecek hususlardan en önemli husus ise, Asansör Yönetmeliği kapsamında kapalı olarak tasarım yapılmışsa kabin kapısı zorunludur.