Bakırköy Oto Kiralama Ofisi Hakkında

Bakırköy Oto Kiralama Ofisi Hakkında
Bakırköy Oto Kiralama Ofisi Hakkında

Bakırköy Oto Kiralama ofisi olarak bilinen Beydağı Motors; Bakırköy ve çevresinde araç kiralama hizmeti vermektedir. Müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına her geçen gün kendini geliştirmekte ve ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Ekonomik, lüks, spor ve klasik araç kategorilerinde bir çok model araca sahiptir. Bu sayede müşterileri ihtiyaçlarına yönelik aracı seçmekte ve kiralamaktadır. Kiralama hizmetinde; günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak tercih edebilmektedirler.

Bakırköy kiralık araç firması olarak da bilinen Beydağı Motors; kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktadır. Her talep ve ihtiyaca yönelik araçları incelemek için Beydağı Motors’un web sitesini inceleyebilirsiniz.

Yapılması gereken tek şey aracın seçilmesidir. Aracın seçilmesinin ardından ehliyet ve kimlikle birlikte kiralama ofisine gidilmesi gerekir. Gerekli sözleşmenin imzalanmasının ardından belirttiğiniz günler içerisinde aracınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bakırköy Oto Kiralama

Beydağı Motors gibi oto kiralama firmalarından rezervasyon yapmak çok kolay! Arama formunu doldurun ve karşılaştırmaya başlayın. Sonra İstanbul şehrindeki rent a car firmalarının fiyatlarını, kiralama şartlarını ve arabalarını karşılaştırmaya başlayın.

İstanbul araç kiralama firmalarının fiyatlarını, araçlarını ve kiralama koşullarını karşılaştırmak için en doğru yer Vivi diyebiliriz. Bu lokasyonda Enterprise, Europcar, Alamo, National, Goldcar, Lider Filo gibi bir çok tedarikçiden sizin için iyi fiyatlar topladık İstanbul rent a car fiyatlarını araştırmak istiyorsanız, hadi şimdi online olarak aracı almak istediğiniz tarihleri girin ve arayın. İşte Hepsi Bu Karşınıza çıkan araçlar müsait ve fiyatları da günceldir. Online rezervasyon yaparak aracınızı ayırtabilirsiniz.

Araç Kiralama Nasıl Yapılmalıdır?

Tatile çıkmadan önce Bakırköy Araç Kiralama ofisinden araç kiralamak sizlere sıcak havalarda klimalı ve konforlu bir yolculuk yapabilmeniz için olanak sağlamaktadır. Bu nedenle artık çoğu aile tatillerine araç kiralayarak özgürce gezebilmenin tadını çıkarmaktadır. Araç kiralamak popüler hale geldikçe fiyatları da eskiye nazaran daha uygun olmaya başlamıştır. Tatile giderken bütçenize uygun kiralık araç bulabilmeniz artık zor bir şey değildir. İster günlük isterseniz haftalık olarak araç kiralayabilirsiniz.

  • Kiralayacağınız aracın kilometresi kontrol edilmelidir.
  • Kiralanacak aracın 3 yaşını aşmamış olmasına dikkat edilmelidir.
  • Araç kiralarken herhangi bir kusuru olup olmadığı kontrol edilmelidir.
  • Güvenlik açısından özellikle de şehir dışına seyahat edilecekse az kullanılmış yeni araçlar tercih edilmelidir.
  • Güvenlik donanımı, ABS, hava yastığı, ve emniyet kemerleri kontrol edilmelidir. Araçta çocuk olacak ise çocuk koltuğu talep edilmelidir.