Beydağı Motors İle Araç Kiralama

Beydağı Motors İle Araç Kiralama
Beydağı Motors İle Araç Kiralama

Beydağı Motors Beyoğlu Kiralık Araç olarak da hizmet veren araç kiralama firmasıdır. Bakırköy ve çevresinde kalitesi ve ekonomik fiyatları ile adını duyuran Beydağı Motors; müşteri memnuniyetini sağlamak adına bir çok çalışma yapmaktadır. Ekonomik, lüks, klasik ve spor araçlarını günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak kiralayabilmeniz mümkündür.

Beydağı Motors’tan araç kiralamak istediğinizde online web sitesinden ihtiyacınız olan aracı seçebilirsiniz. Daha sonrasında Beydağı Motors kiralama ofisine ehliyet ve kimliğinizle gidip ne kadar süreliğine aracı kiralamak istediğinizi belirtmeniz gerekir.

Gereken koşulların konuşulmasının ardından hazırlık işlemleri tamamlanmış olan kiralama sözleşmesini imzalamanız durumunda, belirttiğiniz zaman süresince arabaya sahip olabilirsiniz. Eğer kiralanan aracı birden fazla kişinin kullanma durumu var ise diğer kişinin de ehliyet ve kimliği ile ofise gelmesi gerekir. Detaylı bilgi için Beydağı Motors ile irtibata geçiniz.

Beydağı Motors aynı zamanda İstanbul Havaalanı Kiralık Araç konusunda sizlere yüzde yüz memnuniyet içerisinde kalacağınız kaliteli güvenilir ve hızlı bir araç kiralama hizmeti sunmaktadır. Çalışma ofisi Bakırköy ‘de bulunmakta olan Beydağı Motors araç kiralama şirketi, başta Bakırköy ve çevresi olmak üzere tüm İstanbul genelinde sizlere hizmet sağlamaktadır. Kiralanan araçların rutin bakımlarını düzenli olarak yapmakta ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti doğrultusunda büyük bir titizlik içerisinde çalışmaktadır.

Beydağı Motors şirketinin ekonomik sınıf araçlarını uygun fiyat garantisi ile almanız mümkündür. Ekonomik sınıf kategorisinde yer alan araç modelleri şöyledir:

  • Fiat Linea
  • Fiat Punto
  • Hyundai Accent Era
  • Hyundai Getz
  • Opel Corsa
  • Renault  Clio

Bakırköy Kiralık Araç Modelleri sırası ile aşağıdaki gibidir:

1- Ekonomik Kiralık Araç kategorisinde bulunmakta olan araç markaları: Fiat Linea, Opel Corsa, Renault Clio, Fiat Punto, Hyundai Getz, Hyundai Accent Era.

2- Orta Sınıf Kiralık Araç kategorisinde bulunmakta olan araç markaları: Fiat Linea, Renault Megane, Toyota Coralla, Ford Focus, Mitsubishi Lancer, Opel Astra, Peugeot 207, Peugeot 307, Volkswagen Golf, Citroen C4, Volkswagen Polo.

3- Lüks Kiralık Araç kategorisinde yer alan araç markaları: Audi A4, BMW 3.18 Ci, BMW 3.20, BMW 5.20 D, Citroen C5, Ford Mondeo, Mercedes C270 CDI, Mercedes E200, Opel Vectra, Peugeot 407, Renault Laguna, Toyota Avensis, Volkswagen Jetta, Volkswagen Passat.

Beydağı Motors araç kiralama ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için linke tıklayabilirsiniz.