Ev Dekorasyonunda 4 Kural

Modern-Çizgilerde-Ev-Dekorasyonunda-4-Altın-Kural
Modern-Çizgilerde-Ev-Dekorasyonunda-4-Altın-Kural

Modern Çizgilerde Ev Dekorasyonunda 4 Altın Kural Köklü değişimlere ihtiyacınız Olmadan Birkaç küçük dokunuşla  evinizin kusursuz görünmesi için yeterli olacak ve daha modern bir hava katmanın yolları 4 altın kuralla bir araya getirdim

.• Modern klasik mobilya

Kulaklarınıza tuhaf gelebilecek  ama bir mekanı yenilemek için atılacak ilk adım dekore edilecek alanları zamansız parçalarla doldurmaktır. Modern klasik mobilyalar ile ev dekorasyonunuza daha modern kavramlar  eklemek için yola çıkılacak en iyi dönüm noktasıdır. Bu parçaların asla  modası geçmeyecek form ve şekillerde çağdaş bir ruhu yansıtacaktır. Evinizin en sevdiğiniz odasına bu tip mobilyalardan herhangi birini ekleyerek mekanınızı daha modern bir görüntüye kavuşturabilirsiniz.

• Metalik Tonlar

Metalik dokunuşlar bulunduğunuz ortamın ve  modern dekorasyonun olmazsa olmazlarından biridir. Sıcak bakır altın tonları ya da gümüş tonları, dekorasyonunuzda fark yaratmanız ve En iyi sonuçlar almak için  üçünü birden kullanıp ilginç bir varyasyon yaratabilirsiniz. Bu seçimle birlikte doğru oranlarda  kombinasyonlar eklemek  alana farklı hava katacaktır. Örneğin, salonun duvar dekorasyonunda altın ya da bakır tonlarda modern bir dev boyut kanvas tablo  mekanın atmosferinin değişmesini sağlayacaktır.
• Tekstille Modern çizgileri birleştiren Mobilyalar

Modern bir dekorasyon hedeflemek için kolay ve uygun fiyatlarla değişim sağlamak için ev tekstiline odaklanabilir.. Farklı kültürlerden gelen tekstil ürünleriyle  karıştırmak ve büyük mobilya parçaları ile estetik şekilde birleştirmek daha kolaydır. Üstelik bu parçalara ulaşmak için büyük paralar harcamanıza gerek kalmaz. Sıkıldığınız zamanlarda evinizde yeniden değişiklik yapmak istediğini zaman bile bir dolap yada koltuk  yerine bir yastığı ortadan kaldırmak sizin için çok daha kolay olacaktır.
• Doğru Aydınlatma

Doğru ve sağlıklı bir aydınlatma insan üzerinde psikolojik olarak önemli bir ayrıntı olmakla birlikte modern bir dekorasyon çalışmasındaki en önemli  olmazsa olmaz dokunuştur. Kocaman göz alıcı modern avizeler, el işi lambaderler, ve  çeşit çeşit rengarenk  ve şekilde aydınlatmalar… Örneğin; beyaz heykel formunda yada kahve beyazı  bir aydınlatma ünitesiyle  modern bir dekorasyon için ideal ve  oldukça hoş bir tercih olabilir.