Forces Asansörleri Hakkında

Araç Asansörleri Hakkında
Araç Asansörleri Hakkında

Araç asansörleri; binalarda araçların giriş seviyesi altındaki otopark katlarına indirmek için kullanılmaktadır. Aynı zamanda farklı ölçü ve kabin özelliklerinde bulunan asansörler; kişiler için daha hızlı ve kolay inebilmek için çözüm sunmaktadır. Binalarda araç asansörü hem rampa yapılamadığı gibi durumlarda hem de rampa maliyetinden daha düşük maliyete sahip olduğu için tercih edilebilmektedir. Ayrıca araç asansör projeleri her bina ve yapı için özel olarak tasarlanıp üretilmektedir.

Araç Asansörleri Hakkında

Binalarda ve yapılarda otopark için yeterli alan ayrılmadığından dolayı, binaların üstü ve bodrum katları otopark olarak kullanılmaya başlamıştır. Çeşitli tip ve kapasitelerde yapılan araç asansörleri binadaki otopark sorununu çözmektedir.

Binalarda araç asansörü kullanarak garajlardaki rampalardan kurtulmak mümkündür. Araç asansörü kullanarak gereksiz yere alan kaybetme durumunu ortadan kaldırmaktadır. Asansörlerin kapıları isteğe göre yarı otomatik ve tam otomatik olarak tasarlanabilmektedir. Araç asansörleri; sessiz çalışır, maksimum ekonomi ve minimum bakır gerektirir.

Forces Makina Asansör firması 2010 yılından beri sektörde verdiği kaliteli hizmetlerle başarıya ulaşmıştır. Böylelikle diğer şirketler arasında lider konumunda yer almayı başarmıştır. Yapmış olduğu hizmetler aşağıda belirtilmiştir.

Engelli Asansörü
Tır Rampası
Yük Asansörü
Araç Asansörü
Makaslı Lift
Araç Otopark Sistemi
Hidrolik Yük Asansörü (çiftli ve dörtlü)

Firmanın vermiş olduğu hizmetlerle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, şirketin ilgili web sitesine tıklayabilirsiniz. Aynı zamanda sitenin irtibat kısmında bulunmakta olan telefon numaralarından müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Forces Makina | Yük Asansörü ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Yük Platformu

Kaldırma kapasitesi ile pek çok parça yağ içerisinde çalıştığından yük platformunun aşınma ve yıpranma olasılığı çok düşüktür. Makine içinde kullanılmakta olan yağlar uzun ömürlüdür. Bu sebeple kullanımı çok basittir. Hatta halat kullanıldığında, sürtünme ile birlikte yükü kaldıramayacağından halat ve kasnaklarda aşınma olmamaktadır.

Hidrolik yük asansörü deprem gibi sarsılma anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını büyük oranda önlemektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaması sebebiyle mimari açıdan en çok tercih edilen asansör çeşidi yük asansörü olmaktadır. Ayrıca tüm ürünlerimiz alanında uzman bir ekip sayesinde üretimi yapılmaktadır. Kaliteli, güvenli ve ekonomik ve ihtiyacınız olan her türlü asansör ve platformlar için hemen firma ile irtibat geçebilirsiniz.