Forces Makina Firması Asansörleri

Forces Makina Firması Hakkında
Forces Makina Firması Hakkında

Forces makina,  kurulduğu günden günümüze kadar kalite odaklı faaliyet gösteren asansör firmalarından biridir. Ayrıca teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek sektörün önde gelen asansör şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. İşinde deneyimli ve uzman çalışan personeli sayesinde bütün süreçlerde müşterileri için kaliteli bir  hizmet sunmaktadır. Forces asansörleri aynı zamanda kaliteli malzemelerden imalatı yapılmaktadır. Ayrıca müşterinin tamamen isteği doğrultusunda özel asansör imalatı yapılmaktadır.

Forces Makina Ürünleri

Forces asansör şirketi bünyesinde araç asansörleri, engelli lift ve asansörleri, makaslı yük platformu, insan asansörleri, katlı otopark, araç platformu, yük asansörleri  olmak üzer üretilen pek çok farklı kategoride asansör çeşidi mevcuttur. Asansör çeşitleri hakkında detaylı bilgi almak için https://forcesmakina.com/ linkine tıklayabilirsiniz.  Bu sayede şirketin web sitesine hızlıca ulaşabilirsiniz.

Asansör insan ya da taşıma amacıyla kullanılmakta olan bir teknolojik bir sistemdir.  Asansör ilk olarak 19. yüzyılda kullanılmaya başlanmıştır. Fabrikalarda ve de maden ocaklarında kömür ve benzeri gerekli malzemelerin taşımacılığı için yük asansörleri kullanılmaktaydı.

Binalardaki insan yükünün katlar arasında ulaşımını sağlama amacıyla dikey olarak hareket eden asansörlü taşımacılık ise  insan asansörleridir. Bu asansörler 100 kg  ile 2500 kg  arasında taşıma kapasitesine sahiptir.

Forces Makinanın üretmiş olduğu asansörler, diğer asansörlere kıyasla kalite bakımından farkını ortaya koymaktadır. Kadrosunda genç, dinamik ve işinin ehli personelleri ile ve son teknoloji sistemlerinden de yararlanarak firma kendisini sürekli olarak geliştirmektedir.

Araç asansörü, yük asansörü ve makaslı lift satışı olmak üzere platform satışlarını da yapmaktadır.

Forces Makina irtibat adresi aşağıdaki gibidir.

  •  Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
  •  Tel: 08502411025
  •  Gsm: 0532 785 44 65
  •  Faks: 0216 394 40 99
  •  E-Mail: info@forcesmakina.com

Yük Asansörü Çeşitleri

Yük asansörleri, halatlı yük asansörü, hidrolik yük asansörü olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır.  Forces, araç asansörü ile araçlarınızı ya da yükünüzü istediğiniz yerden istediğiniz yere basit ve emniyetli bir şekilde taşımasını sağlamaktadır. Ayrıca gerektiğinde müşterilerine çözüm oluşturacak istediği ölçü ve kapasitede olacak şekilde asansörlerin üretimini yapmaktadır. Yük asansörleriniz projelendirilerek, teklif verir. Doğru teklif için asansörün ebadı, yük kapasitesi, minimum ve maksimum yüksekliği bildirilmelidir. Gerekli bilgilerin ardından sizinle birlikte en uygun sisteme karar verilerek teklif sunulmaktadır.