Kiralık Aşk Nerede Çekilmekte?

Kiralık Aşk Nerede Çekiliyor
Kiralık Aşk Nerede Çekiliyor

Ekranların sevilen dizisi Kiralık Aşk, birçok kişiyi televizyona kilitlemiştir. Barış Arduç, Elçin Sangu başrol olup Ömer ve Defne rolünü canlandırmışlardır. Türü romantik komedidir ve izleyiciyi yer yer duygulandırır yer yer eğlendirir. Çekişmeli geçen bu dizi konusu gereği ve oyuncuların başarısı gereği çok kişi tarafından izlenmektedir. Peki bu dizi nerede çekilmektedir? Ömer ve Defne’nin çalıştığı ofis Nish İstanbul Bahçelievler‘de bulunmaktadır. Ayrıca gidip çekimleri ziyaret edebilirsiniz. Oyuncular ile de fotoğraf çekilebilirsiniz. Birçok dizi setinde bu yasak olmasına rağmen, kiralık aşk oyuncuları bu konuda biraz daha ılımlı tavır sergiliyor. Dizi setleri genel olarak Beylikdüzü, Sarıyer civarında geçmektedir. Konusu gereği Ömer’i kendine aşık etmeye çalışan Defne’nin evi Sarıyer’de bulunmaktadır. Hem içi hem dışı güzel oyuncular setlerinde de, ekranda olduğu gibi gayet eğleniyorlar!

Konu gereği Ömer’in ofisinde ayakkabı tasarımı yapılmaktadır. Alışveriş sektörü üzerine üretilen ayakkabılar tamamen kendi hayal gücü ile tasarlanmıştır. Bu tasarımı çizen Ömer, üretildikten sonra bu ayakkabıları giyecek bir kadın model aramaktadır. Şansa Defne’ye teklif gelir ve o da bunu değerlendirir. Sadece ayakları çekilen Defne, durumu bildiği halde Ömer’e açıklamaz. Yani Ömer bunu sonradan öğrenecektir. Tıpkı Ömer’in yengesiyle olan anlaşmasını öğrenmesi gibi! Yengesi Defne’ye para karşılığı Ömer’i kendine aşık etmesini istemiştir. Ve bunu başaran Defne durumu daha sonradan Ömer’e açıklayamamıştır. Çünkü kendisi de çok aşık olmuştur. Bunu öğrendikten sonra bir ayrılık yaşayan çift, son bölümü hep beraber evli, mutlu ve çocuklu olarak kocaman bir yemek masasında bitirmişlerdir. Dizi gereği Ömer ve ailesi lüks bir hayat yaşarken, Defne daha kendi halinde bir aileden gelmektedir. Hatta babaannesinin yanında büyümüştür. Bir abisi, bir küçük kız kardeşi vardır. 3’ü de babaannesinin yanında yaşarken böyle bir maddi zorluğa düşüp herkesten gizli fırsat yakalamıştır. O para hayatını kurtarmıştır ve aşık olacağı adama ulaşmasını sağlamıştır. Sempatik oyuncular konuyu tüm içtenlikleriyle işleyerek seyirciye aktarmışlardır.

Setlere giden fanlardan yapılan yorumlar, çekilen fotoğraflar dahilinde gördüğümüz izlenim oyuncuların çok sıcakkanlı olduğunu gösteriyor. Çekilen fotoğraflarda koltuk ve sandalyeler çekilip çok samimi, sarılarak pozlar verildiğini görüyorum. Hem ekranda hem normal hayatta karakterleri ile bir nevi bu yönden bütünleşiyorlar. Dizi gereği Ömer ve Defne sevgili olarak ilerliyor. İzleyiciler de haliyle bu ikiliyi çok fazla yakıştırıyor. Bu yüzden canlı canlı gidip görmek istemek en doğal haklarıdır diye düşünüyorum. Sizde eğer setleri ve oyuncuları görmek istiyorsanız dizilerin, çekimlerin şartlarını merak ediyorsanız, kısa bir ziyarete gitmenizi önerebilirim. Şimdiden eğlence garantisi veriyorum! 🙂