Moda Arabalı Yatak

Moda Arabalı Yatak

Bugün yazımızda çocuk ve genç odaları için biri birinden güzel ve sıra dışı yatak modellerinden oluşan fikir yazısı hazırladık. Farklı yaş grupları için örneklerden oluşan bu derlememiz de yatakların ve genel olarak yatak odalarının dekorasyon stilleri de oldukça çeşitlilik göstermekte. Çocuk odası dekorasyonu yaparken çocuğunuzun zevkine hitap edecek bir model seçmeniz oldukça önemli bir ayrıntıdır. Böylece çocuğunuz odasını benimseyecek ve hem çok daha huzurlu hem de çok daha düzenli ve aktif olacaktır. Bu nedenle çocuğunuz için mobilya alışverişi yaparken seçimleri beraber yapmanızda, ona da seçim hakkı tanımanız ve eşyalarını sahiplenmesini sağlamanız doğru bir adım olabilir.

Erkek çocukların arabalara olan ilgisini herkes bilmekte, mobilya tasarımcıları da buna dahil. Yeni nesil çocukların talepleri doğrultusunda her türlü çeşidin olduğu günümüzde, tasarımlar ve pratik fikirler göze daha fazla çarpmaktadır. Gerek hazır, gerekse özel yapım olan arabalı yatak çocuklarınızın iştahını kabartmaya yetecek güzelliklerde. Sanırım bize düşen de bunları en uygun fiyata bulmak…

Arabanın tipi farklı olsa da bu tarz bir yatak odasının olmazsa olmazı bir araba yataktır. Bu tarz araba temalı odaların bir diğer özelliği ise tarz desenli halılara sahip olmalarıdır, bu halılar yol şeklinde ya da dur işaretine sahip olan farklı desenli halılar olarak seçilebilir. Yine bu tarz yatak odaları için, odanın daha ilginç görünmesini sağlayan farklı perdeler de bulabilirsiniz. Ve tabi ki bir odaya belirli bir tema vermenin en iyi yollarından biri de doğru duvar çıkartmalarını tercih etmektir.  Araba temaları odalara bir göz atın ve kendi erkek çocuğunuz için hangi odanın daha güzel bir dekorasyon olacağına böylece karar verebilirsiniz.

Çocuklarımıza rahat şık ortamlar sunmak bizlerin elinde onlara rahat hareket edecekleri sevgi ile oynayacakları ve kendi arkadaşlarını ağarlayabilecekleri ortamlar hazırlamak psikolojik olarak daha rahat hissetmelerini sağlayacaktır.

Erkek Çocuklarda bu tarz konseptler onların sevdiği  karakterler ile bezenmiş ama boğucu olmayan bir oda gayet iyi olacaktır. Bu tarz değişik oda fikirlerin sosyal platformlardan bulabileceğiniz gibi inegöl mobilya vadi firmasından da çocuğunuzun seveceği tarzda oda takımlarını bulabilirsiniz.  Mevcut en doğru tercih yine çocuğunuz ile yapacağınız seçimler olacaktır bizler sadece yolunuza ışık tutabiliriz.