Motor Temizliği

Araç Temizliği
Araç Temizliği

Araçların motorunu temizlemek araç motoruna zarar vermemektedir. Motor temizliği motordan gelen kötü kokuların araç seyir halinde iken hava kanallarından araç içerisine gelmesini engellemektedir.

Aracın motoru için porwax motor yağları gibi ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edilebilmektedir. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli ise temizliği de bir o kadar kolay olur. Araçların motorunu temizlemek parçalar üzerindeki hava akışını artırmakta ve bu sayede parçalar çabuk ısınmaz. Böylelikle parçaların ömrü uzun olmuş olur. Maslak Meguiar’s firması aracınız gerekli olan tüm bakımları yapmaktadır.  Maslak oto kuaför olarak hizmet vermektedir.

Motor temizliği aracın satılmasını daha da kolaylaştıracaktır. Aracı satın almak isteyen kişi aracı incelerken motorunu da görmek isteyebilir. Motoru temiz olan araç ile bakımsız motora sahip aracın arasında farklılık bulunmaktadır. Ayrıca arabanızı satın almak isteyen kişi arabanın nasıl tertipli ve düzenli bir şekilde kullanıldığı hakkında olumlu düşüncelere sahip olabilmektedir.