Oto Ekspertiz Ümraniye Şirketi

Oto Ekspertiz Ümraniye Şirketi
Oto Ekspertiz Ümraniye Şirketi

Oto Ekspertiz Ümraniye Servis şirketi, İstanbul ’da 20 den fazla bölgede kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tse Onay Belgesine sahip uzman ve bağımsız bir ekspertiz firmasıdır. İşinde uzmanlaşmış olan deneyim sahibi çalışanları ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedef edinmiştir. Bu hedeflerine de kısa süre içerisinde ulaşmayı başarmışlardır.

Araç Ekspertiz Hizmeti

Araç Ekspertiz Ümraniye hizmeti ; Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemekte olan Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir kuruluştur.

Araç Ekspertiz  Hizmeti– Mekanik Kontrol Hizmetleri; Araç motoru üzerinde bulunan Yakıt, Elektrik, Hava, Yağlama, Soğutma ve tüm mekanik aksamların genel kontrollerini kapsayan hizmet türüdür.

Mekanik Bölümdeki yapılan kontroller esnasında araç motorunun tüm sıvıları, Kayış ve Bilyaları, Enjektör sistemi, Subap ve motor sesi, Egzoz dumanı kontrolleri yapılarak motorun genel durumu hakkında rapor oluşturmaktadır. Bu fiziki kontroller bittikten sonra Diagnostic test ile motor sistemlerinin çalışma değerleri belirlenerek var ise arıza kayıtları tespit edilmektedir. Ardından Motor performansı ölçümü yapılarak üretilen güç değeri tespit edilir.
Ekspertizin Farkı
Oto ekspertiz ümraniye firması araç alım satımlarınızda tam destek sağlamaktadır.

Bu neden önemlidir ? Eğer siz yeni bir araç alacaksanız ve bir yatırım yapıyor iseniz sizlere tam olarak ne ile karşı karşıya olduğunuzu göstermektedir.

Ümraniye oto ekspertiz ile iletişime geçmek için aşağıdaki bilgilerden faydalanabilirsiniz.

Tepeüstü Mahallesi Alemdağ Caddesi
No:554 Ümraniye
İstanbul

0555 067 61 32

info@otoekspertizumraniye.com

www.otoekspertizumraniye.com

0216 365 01 06

Oto Ekspertiz Ümraniye

Oto ekspertiz işlemleri yapılarak sizleri doğru bir şekilde bilgilendirilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede; aracın teknik yapısı genel hatlarıyla değil detaylı bir şekilde incelenmektedir. Bu inceleme işlemi sonucunda rapor oluşturulmasına da oto ekspertiz raporu denmektedir.

Araç ekspertiz raporunda aracın incelenmesi sonucunda elde edilen bilgiler bulunmaktadır. Bu sayede aracı satın alacak kişinin karar verme aşamasında oldukça önemli ve gerekli bilgilerdir. Rapor alıcı kişiye sunulmakta ve kişinin doğru bir karar vermesi sağlanmaktadır.