Prostat Kanserine Karşı 5 Kür Tarifi!

Prostat Kanserine Karşı 5 Kür Tarifi
Prostat Kanserine Karşı 5 Kür Tarifi

Prostat kanseri tedavisi erkeklerde bulunan bir tür rahatsızlıktır. Bunun için birçok kür oluşturulmuştur. Tabii ki rahatsızlıklarınızı sadece kürler ile geçiremeyebilirsiniz  ancak bir doktora gözüktükten sonra rahatlıkla uygulama yapabilirsiniz. Hemde tedavi sürecinizi daha fazla destekleyeceğinden şüpheniz olmasın. Sizde eğer bu hastalık ile uğraşıyor iseniz sizler için kısa birkaç kür tanımlamak istedim. Evinizde mobilya veya yatağınıza uzanarak okuyabileceğiniz birkaç kür tarifi aşağıdaki gibidir;

1. 10 gr hazenbel, 10 gr kereviz yaprağı ya da tohumu ayrı ayrı birer litre su ile 10 dakika kaynatılır. 30 dakika demlendirilerek, sabah akşam tok karnına birer su bardağı ayrı ayrı içilir. Bu terkiplerin içilmesine Bir ay süre ile devam edilmelidir.

2. 250 gr brokoli bir litre su ile 4 dakika kaynatılmalı ve günde bir kaç bardak içilmelidir.

3. 8 litre kaynar suyun içine 500 gr sarı kantaron konularak 40 dakika kaynatıldıktan sonra süzülür. Daha sonra buzdolabında saklanan karışımdan sabah, öğle, akşam yemeklerden 1 saat önce 1’er bardak içilmelidir.

4. At kestanesi, tam açılmamış servi kozalağı, mazı yaprağı, ardıç tohumu, ökse yaprağı, ayrık kökü ve maydanoz gibi bitkilerin çayları günde 3-4 bardak içilmelidir.

5. Kenevir, kereviz tohumu ile birlikte kaynatıldıktan sonra balla tatlandırılarak macun yapılıp yemeye devam edilmelidir.

Sizin de rahatlıkla evinizde hazırlayabileceğiniz bu kürler belki de sizin çıkış yolunuz! Önce doktorunuza danışarak daha sonra doğru tariflerle doğru kürleri hazırlayarak siz de kurtulabilirsiniz!