Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara Hakkında

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara Hakkında
Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara Hakkında

Ülkü Kız Öğrenci Yurdu Ankara 1993’te kurulmuştur. Yurt güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Aynı zamanda yurt konumu itibarı ile öğrencilere pek çok avantaj sağlamaktadır.

 Bu avantajlardan bazıları şunlardır;

  • Tüm semtlere giden otobüslerin ilk durağına 2 dakika mesafededir.
  • Havaalanına ve otogara kolay ulaşım imkanına sahiptir.
  • Yurdun bulunmuş olduğu sokak boyunca Francise Cafeler, kurslar, mağazalar, eğitim kurumları bulunmaktadır.
  • TED Üniversitesi 200m mesafededir.
  • Metroya 100 adım uzaklığındadır.
  • Güven Hastanesine yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Yurt çalışanları tarafından odaların ve ortak alanların temizliği büyük bir titizlikle yapılmaktadır. Wifi ve sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca sabah kahvaltısı ve akşam yemeği servisi yurt tarafından karşılanmaktadır. Yurt hakkında daha fazla ayrıntılı bilgi elde etmek için bağlantı metni üzerine tıklayarak ilgili web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

Ülkü Ankara Kız Öğrenci Yurdu Hakkında

Ankara’da kız yurdu denildiğinde akla ilk olarak gelen Ülkü kız Öğrenci Yurdu’dur. Kaliteli ve profesyonel hizmetleri ile kız öğrenciler için ev ortamı sunmaktadır. Wifi, sıcak su, yemek ve temizlik hizmetleri sayesinde öğrenciler dersleri dışında başka ihtiyaçları için zaman harcamak zorunda kalmazlar. Ayrıca yurt ulaşım olarak rahat ve Üniversitelere yakındır.

Üniversite okumak için diğer illerden Ankara’ya giden öğrenciler için konaklayacak yer olan Ankara Kız Öğrenci Yurdu temiz, konforlu ve güvenlidir. Ailelerin de gözünün arkada kalmayacağı Ülkü Kız Öğrenci Yurdu ile irtibata geçmek için hemen iletişime geçiniz.

Kızılay Kız Öğrenci Yurdu

MEŞRUTİYET MAHALLESİ

KARANFİL SOKAK

NO 61 KIZILAY BAKANLIKLAR

​Cep: 0-532-165 59 10

Yurt ile ilgili detaylı bir bilgi için bağlantı üzerine tıklayabilir ve detaylı bir incelemede bulunabilirsiniz. Ankara Kız Yurdu Odaları görmek için linke tıklayınız.

Ankara Kız Yurdu

Özelikle çocuklarını okuması için yuvalarından uzak bir yere gönderen aileler için bu durum, hem endişe verici hem de güvenli bir yer bulamama korkusudur. Ailelerin ilk önceliği güvenliği ve zorunlu ihtiyaçlarının konforlu bir şekilde sağlanmasıdır. Bu sayede öğrenciler derslerine daha iyi zaman ayırdıkları için verimli bir şekilde ders çalışabilirler. Bütün bu kriterlere uyan yurtlardan biri olan Ankara Kız Öğrenci Yurdu, tüm öğrencilerine en iyi hizmeti sunmaktadır.