Yaz Geliyor

Yaz-Geliyor-620x264
Yaz-Geliyor-620x264

Geliyor gönlümün mevsimi !!! Diyenler buradalar mı ya kışın hazin karanlığından soğuğundan o taytların çizmelerin içerisine sıkıştırdığımız fazla kilolarımızı ne yapacağız?

Dedim ve detoksa başladım ve tabiki uzman kontrolünde 21 gün uyguladığım programda 6 kilo vermeyi başardım detokstan çıkınca abartmassak verdiğimiz kiloları almıyoruz bu net zaten ilk verdiğimiz 3 kilo vücudumuzdaki artık ödemin yapmış olduğu şişlik diğer 3 kiloyuda yağ olarak yaktınız mı tamamdır.

Ne mi yaptım Sabahları aç karnına 1 Büyük boy bardak shake karışımını hazırlayarak vücudumdaki toksinlerden arındırdım bu içeceğe karıştırılan sebzeler doktorunuz tarafından onaylanmalı ardından ara için kuruyemiş veya meyve tüketebilir öğle yemeğinizde bir gün tavuk bir gün et ve diğer gün sebze ızgaraları ile devam edebilirsiniz akşam 17:00 dan sonra bol su ve meyve tüketerek glutenli gıdalar tüketmedim kısacası sizlerde başarabilirsiniz yapılamayacak bir diyet değil uzman yardımı ile  kısa sürede verim aldım haydi hanımlar detoksa…

Güzel bir diyet programı için Bahçeşehir Diyetisyen ile irtibata geçebilir, sizde sağlıklı bir şekilde kilo verebilirsiniz.