Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bakırköy kiralık araç fiyatları

Araç kiralarken dikkat etmeniz gereken 15 maddeyi sizin için listeledik:

1- Aracınızı mutlaka yasal firmalardan kiralayın. Bu konuda yasal izni olmayan bir yerden kiralamanız, başınıza istemediğiniz dertler açabilir.

2- Kiralama yapacağınız şirketin servis ve bakım noktalarının sizin güzergahınızda olup olmadıklarını öğrenin.

3- Aracın kilometresini kontrol edin.

4- Güvenlik açısından, özellikle şehirler arası seyahat edecekseniz az kullanılmış ve yeni araçları tercih edin. Güvenlik donanımına bakın. ABS, hava yastığı ve emniyet kemerlerini kontrol edin. Çocukla birlikte seyahat ediyorsanız, çocuk koltuğu talep etmeyi unutmayın.

5- Araç kiralanırken bir kusuru, arızası, hasarı var mı yok mu kontrol edin. Koltuk üzerlerinde ki sigara yanıklarını bile zihninize kazıyın size mal etmeye çalışacaklardır. Farların ve ışıkların çalıştığından emin olun. Herhangi bir sorunu hemen ilgili personele bildirin ve sözleşmeye not düşürün. Hatta orada bir fotoğrafını çekin.

Sözleşmenizi imzalamadan yapacağınız en önem gerektiren ayrıntılar bu şekildedir. İsim yapmış garanti sunan yerler ile çalışmanız daha sağlıklı olacaktır. Bunlardan biri de Beydağı Motors şirketidir. Bakırköy kiralık araç fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bağlantı metnine tıklayınız.