Bluetooth Kulaklık Kullanımı

Bluetooth Kulaklık Nerelerde Sıklıkla Kullanılıyor
Bluetooth Kulaklık Nerelerde Sıklıkla Kullanılıyor

Bluetooth Kulaklık Kullanımı Son zamanlarda, özellikle araba kullanırken sıklıkla tercih edilen teknolojik araç gereçler kablolu kulaklıkların yerini kablosuz konuşma imkanı sağlayan bluetooth kulaklıklar kullanılmaya başlandı. Görünüş olarak çok şık ve havalı görünen bu kablosuz kulaklıklar insan sağlığını ciddi derece de tehdit etmektedir.
Bluetooth kulaklıklar, kullanım kolaylığı açısından son derece kullanışlı fakat kablolu kulaklığa göre telefonun yaydığı radyasyonu on katına çıkarmaktadır.

Artan rekabetle birlikte telefon şirketleri ve daha fazla para kazanmak uğruna insanların sağlığını tehlikeye atmaktadırlar. Sadece araba kullanırken bile kullansanız, normal bir şekilde gün boyu alacağınız radyasyondan 10 kat fazla radyasyona maruz kaldığınızı unutmayın.
Radyasyon ise, başta kanser olmak üzere bir çok hastalığın ana sebeplerinden biridir.

Gelişen teknoloji ile birlikte son yıllarda özellikle telefon ve telefon aksesuarları, çok hızlı bir gelişim ve değişime uğramaktadır. İnsanların, ilgisini çekebilmek için teknolojik cihazlar reklamlar aracılığıyla insanların beyninde yıkama yapar ve  hemen her türlü şeyi, zararlı olup olmadığını bile kontrol etmeden satışa sunarlar.  Uzmanlara göre; Kablosuz telefon kulaklıkları insan sağlığına zararlıdır ve kullanılması son derece sakıncalıdır. Sevdiklerimizin ve kendi sağlığımızı korumanın yolu her yeni çıkan ürünü, sakıncalı olup olmadığı hakkında bilgi sahibi olmadan almamaktır. Ama bunun yanında bizim sağlığımızı düşünen firmalarda var tabi ki. Telefonlar artık hayatımızın vazgeçilmezi ve doğal olarak da gün içinde sürekli elimizde. Durum böyle olunca da mikroplardan korunmak oldukça zorlaşmakta.  Bastcase firması bunu düşünerek bizlere iphone ve samsung telefonlarının pek çok modeline çok şık  antibakteriyel kılıf üreterek satışını da yapmaktadır. Özellikle son zamanların en popüler telefon kılıflarından biri olan iPhone 11 Pro Max Kılıfı çok ilgi görmektedir. Diğer modelleri için  https://www.bastcase.com/ web sitesini ziyaret edebilirsiniz.