Forces Makin’yı Neden Tercih Etmelisiniz

Neden Forces Makina
Neden Forces Makina

Neden Forces Makina diye merak ediyorsanız hemen müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz. Son Teknoloji Asansörler ile Forces Makina kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgi ve tecrübelerle siz değerli müşterileri için profesyonel hizmetler sunmaktadır. Aynı zamanda %100 müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte büyük bir titizlik ve gayretle çalışmaktadır. Forces asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü, engelli asansörü ve makaslı lift ürünlerini kaliteli malzemeler kullanılarak üretmektedir. Bu sayede eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlamaktadır.

Bu nedenle yük asansörü, araç asansörü ve makaslı lift için hemen Forces Makina müşteri temsilcileri ile iletişime geçiniz.

Yük Asansörü Nedir

Yük asansörü kullanılacağı alana göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin binada yer alıyor ise mobilya vb. gibi eşyalarınızın yada ağır büyük makinelerinizin katlar arasında daha hızlı taşınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda  zarar görmeden sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan teknolojik sistemlerdir.

Forces asansör şirketinin web sitesini inceleyerek asansör çeşitlerine gözlemleyebilir ve yük asansörleri hakkında birçok bilgiyi edinebilirsiniz. Aynı zamanda, aşağıda belirttiğimiz telefon numaraları aracılığı ile müşteri temsilcilerine ulaşabilir ve detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Forces Makina yük asansörü hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Forces Makina | Yük Asansörü İmalatı ve Yük Platformu İmalatı
Adres: Aydınlı Mah. Yankı No:13 Aydınlı Tuzla / İSTANBUL
Tel: 08502411025
Gsm: 0532 785 44 65
Faks: 0216 394 40 99
E-Mail: info@forcesmakina.com

Forces Makina Hakkında

Platformların kaldırma kapasitesi  birçok parça yağ içerisinde çalıştığı için yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde bulunan yağlar oldukça uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı zamanlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü çalışıyor halde iken motor sadece yukarı çıkış için çalışmaktadır.  Ve aşağı inişte motor çalışmaz. Çalışması oldukça sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında kesinlikle motor sesi yoktur. Elektrik kesintisi olduğunda ilave sisteme gerek olmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve yangın gibi olumsuz olaylara karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta yer aldığı için yangın durumlarında ulaşımı kolaylıkla sağlayabilirsiniz.