Özel Tasarım Aksesuarlar

Özel Tasarım Aksesuarlar
Özel Tasarım Aksesuarlar

Gece ve gündüz kombinleri genellikle birbirinden farklı olmaktadır. Akşam özel bir yemek davetiniz var ve ne giyineceğinizi bilmiyorsanız; siyah kayık yaka dar bir elbise ve çok yüksek olmayan stiletto ayakkabı ile şık bir kombin oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda elbisenin boyu kesinlikle mini olmamalıdır. Diz kapağının biraz altında olması akşam yemeği için idealdir.

Akşamın güzelliği ve bu yemeğin mükemmelliği ile siz de oldukça şık bir havaya bürünebilirsiniz. Aynı zamanda Canan Yolaç Stamboul Uniq Tasarım Takılar ile de kıyafet kombininiz daha bir farklı ve büyüleyecektir. Önemli olan şatafat değil doğru kıyafetleri doğru aksesuarlar ile birleştirmektir.

Özel tasarım aksesuarlar bu anlamda en gözde ve çarpıcı olandır. Canan Yolaç özel tasarım aksesuarları çok fazla ilgi  gören parçaları ile ışıltı saçmaktadır. Canan Yolaç’ın kendi markası olan cananyolacstamboul’da uniq tasarım kolyeler göz doldurmaktadır. Uniq tasarım kolyeler, uniq tasarım küpeler, uniq tasarım broşlar olmak üzere pek çok ürünü sitesinde bulabilirsiniz. İlgilendiğiniz marka size çok fazla seçenek sunabiliyorsa çok köklü ve saygın bir marka olduğundan emin olabilirsiniz. Çünkü tasarım ürünler üretim olarak özel bir kültür birikimi gerektirmektedir.

Canan Yolaç uniq tasarım ürünlerinden bazıları ise şunlardır. Jr. Secret Of The Universe Ruby Crystal İncili Denizatı Kolye, Jr. Secret Of The Universe Garnet&White İkonik Kolye, Jr. Secret Of The Universe Aqua Crystal İkonik Kolye bunlardan bazılarıdır.

Canan Yolaç, sadece takıyı aksesuar olarak değil, kişisel karakterimize uygun olarak tasarımlar yapıyor ve her geçen gün de farklı tasarımlara imza atmaya devam ediyor.

Canan Yolaç, web sitesinde kendi tasarımlarına ait pek çok tasarımı görmeniz mümkün. Sitesinde bileklik, broşlar, choker, tasma, kolye, kol düğmeleri, küpeler, yüzükler, MYSTERY COLLECTION olmak üzere çok farklı ürünleri harmanlamıştır. Canan Yolaç birbirinden farklı model ve şık tasarımları sunmaktadır. Özel koleksiyon, ikonik tasarım, mitolojik tasarım gibi özel tasarımları incelemek için Canan Yolaç Stamboul sitesini inceleyebilirsiniz. Bu sitede birbirinden şık yüzük, bilezik, bileklik, gerdanlık, kol düğmesi ve broş gibi özel ürünleri görebilirsiniz.