All Home Mağazası

All Home AVM uzun yıllar boyunca edinmiş olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşan bir firmadır. 20 yıldan beri hem kurumsallaşma hem de gelişme amacı ile Maltepe’de hizmet vermeye başlamıştır. Ekip çalışmasını, profesyonel yönetimi, sosyal sorumluluk anlayışını, teknolojik gelişmelere uygunluğu ve paylaşımcı ruhu ile müşteri memnuniyetini kendisine prensip alan bir anlayışla sektöründe lider bir kuruluş olmayı kendisine vizyon edinmiştir.

All Home mobilya, müşterilerimizin beklentilerini, müşterilerimiz ile ortak çalışma stratejilerimizi istikrarlı kalite anlayışımız ile birleştirerek değer yaratmayı kendine hedef edinmiştir. All Home mobilya teknoloji ve yönetim bilimlerindeki en son gelişmeleri kullanarak daima yüksek kalite standartlarında gelişen mobilya sektörüne uygun ürünler tasarlamakta ve siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan All Home mobilya mükemmelleşme anlayışını esas alarak insana, doğaya ve çevreye saygılı fonksiyonel tasarımlarını kusursuz proje ve uygulama sistemleriyle birleştirmeyi de hedeflemiştir. All Home AVM mobilya ailesi olarak karşılıklı güven ve saygının hakim olduğu firmamızda iyi niteliklere sahip olan personeli istihdam etmekte ve geliştirerek istihdam yaratmayı planlamaktadır.

Ev dekorasyonunda önemli ayrıntılardan biride mobilya ve aksesuarların birbiri ile uyumu. Halı ve perdeler ise evinizin en değerli aksesuarları.

Seçim yaparken dikkat etmeniz gereken hususlar var elbette bunlardan bazılarından bahsedeceğim bu yazımızda örneğin mobilyalarınızı seçtiniz aksesuarlarda kafanız mı karıştı bunun ile ilgili internetten yardım alacağınız bir çok site var diyelim ki tüm seçimlerinizi yaptınız ve sıra halılarınıza geldi renge karar verdiniz ama kullanışlı mı temizliği nasıl yapılmalı makine halısı mı el dokumamı gibi en ince detaylara bile dikkat etmeniz gerekir. Neden mi? Halı yıkamada dikkat etmeniz gereken tek kural halınızın cinsidir el dokuma halıyı alırsınız harika kombin yaparsınız ancak temizlemek uzman firmalar tarafından yapılmalı renklerine dokusuna zarar gelmemelidir. Bu ve bunun gibi seçimler yaparken bir çok yer ile görüşüp fikir alışverişi yapmanız yararınıza olacaktır.

Evinizin renk ve tarzlarına uygun halı modellerini All Home AVM’de bulabilirsiniz. All Home halı, kilim, mobilya, dekorasyon olmak üzere mağazasında pek çok ürünü barındırmaktadır.  Halı arayışınız varsa halı maltepe yazarak size en uygun firmaları da bulabilirsiniz.

Detaylı bilgi için iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.