Albaylift Asansör Ürünleri

Araç Asansörleri Hakkında

Albaylift Asansörleri Hakkında; Firmamız 15 yılı aşkın deneyimlerimiz ve  yeniliklere açık bir şirket olarak siz müşterilerimiz için her geçen gün kendimizi yenilemektedir. Aynı zamanda güncel kalite standartlarını ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Aynı zamanda kalite yönetim sistemi güvencesiyle gerek  AB teknik mevzuatı direktifine uygun ve CE standartlarında faaliyet göstermekteyiz.

Albaylift Asansörleri Hakkında

Albaylift Yük Asansörü ve araç asansörü imalatı ve satışı yapan köklü bir firmadır.  Her tür ve kapasitede hidrolik yük ve engelli asansörlerinin tasarımı, montajı, imalatı, servisi ve bakımını yapmaktayız. Ayrıca bu konularda, standart paketler ve özel çözümler üreterek  her zaman yanınızdayız. Gerek Satış, Tasarım, İmalat, Montaj ve en son olarak Satış Sonrası Hizmetler ile devam eden tüm süreçler içinde ilgili departman yetkililerimiz ve müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile sizlere akılcı çözümler sunmaktayız.

İstanbul’da bölüm müdürlüklerimizin bulunduğu operasyon merkezi binamız ile imalat ve depo alanlarımızın  bulunduğu fabrika binamız ile tüm amacımız siz değerli müşterilerimize minimum hata ve üstün  hizmet vermektir.

Her gün yüz binlerce firma yüklerini Albay Lift Asansör ile aracılığıyla taşıyor.

Yük Asansörü Hakkında

Albaylift Asansör şirketi kurulduğu günden bu yana çok kısa süre içerisinde sektörde başarıya ulaşmayı başarmıştır.. Aynı zamanda diğer şirketler arasında lider konumunda yer almayı başarmıştır. Ayrıca yapmış olduğu çalışmalar aşağıdaki gibi sıralanabilir:

  • Hidrolik Yük Platformu (Tek Piston ve Çift Piston)
  • Makaslı Yük Platformu,
  • Seyyar Rampa Platformları,
  • Engelli Asansörü
  • Personel Yükseltici Asansörleri
  • 360 Derece Dönebilen Araç Platformları

Platform kaldırma kapasitesi ile bir çok parça yağ içerisinde çalıştığı için aşınma ve yıpranma olasılığı oldukça azdır. Aynız zamanda makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Ayrıca halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hatta hidrolik yük asansörü deprem anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir. En üstte makine dairesine ihtiyaç olmaz. Bundan dolayı mimari açıdan en çok tercih edilen asansör çeşididir.

Albaylift yük asansörü hizmetleri ile ilgili ücret bilgisine ulaşmak isterseniz eğer şirketin ilgili web sitelerinin iletişim kısmında bulunmakta olan telefon numaralarını kullanabilirsiniz. Bu sayede şirket yetkilileri ile görüşebilirsiniz.

Albaylift Asansör şirketinin çalışma ofisi adresi aşağıdaki gibidir:
Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL