Kaliteli ve Güvenilir Ekspertiz Firması

Dr Ekspertiz Firması

Dr oto ekspertiz Ümraniye; İstanbul’un hemen her bölgesinde araç ekspertiz hizmeti veren köklü ve kurumsal bir firmadır. Vermiş olduğu hizmetlerde müşterilerinin memnuniyetini sağlayabilmek adına son teknolojileri kullanmakta ve personellerine her daim eğitimler vermektedir. Her biri alanında uzman personelleri ile de kaliteli hizmetler vermeye devam etmektedir.

Dr oto ekspertiz hizmetleri veren özel firma Türkiye’nin ilk TSE Belgeli ekspertiz firması Teknik cihazları, ekipman ve robotlarla ikinci el araçların kaza/arızalar tarafından oluşan problemlerini test ve muayene edip Dr detaylı oto ekspertiz raporu düzenlemekte olan Türkiye’nin ilk profesyonel, tarafsız, bağımsız ve tam donanıma sahip oto ekspertiz kuruluşu ve ikinci el oto test check-up merkezi olan bir Kuruluştur.

Esenyurt oto ekspertiz şirketi kurulduğu günden bu yana siz değerli müşterileri için kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetine yüzde yüz önem vermekte olan oto ekspertiz şirketi bu doğrultuda işini uzman çalışanları aracılığı ile büyük bir titizlik içerisinde yapmaktadır. Yeni almış olduğunuz ikinci el aracınızın hasar kaydı, kaporta boya kontrolleri, yasal sorgulama işlemleri, mekanik alt kontrolleri ve test sürüş işlemleri yapılmaktadır.

Ümraniye araç ekspertiz firması Türkiye’nin ilk TSE belgeli araç ekspertiz firmasıdır. Kullandığı yeni nesil teknik cihazlar sayesinde en doğru raporlamayı çok kısa sürede sizlere vermektedir. Bünyesinde sağlamış olduğu paket olanakları ile her bütçeye hitap etmektedir. Dolayısı ile aracınıza bütçeniz yettiği ölçüde oto ekspertiz hizmeti yaptırabilirsiniz.

2.el araç alırken veya satarken en güvenilir ve tarafsız bir biçimde aracınızın ne durumda olduğuna bakan ümraniye oto ekspertiz sizlere hem sözlü hem de yazılı olarak detaylı bir rapor vermektedir.

Yapılan Genel Testler şunlardır.

Süspansiyon Testi

Fren Testi

Motor Testi

Boya Kaporta Testi

Elektrik Testleri

Araç Ön Bölüm Kontrolleri

Araç Alt Bölümü Kontrolleri

Boya Kaporta İndirimli Fiyat: 200 TL

Full+Full İndirimli Fiyat:350 TL

.

Adres: Armağanevler Mh. Mithatpaşa Cd. No:179/A
Ümraniye İstanbul
Telefon: 0216 335 40 06
Mobil Telefon: 0542 577 56 91

Dr oto ekspertiz Ümraniye; fren testi, beyin testi, motor testi, yanal kayma testi, dyno testi, obd testi, arıza testi, alt kontrol testi, süspansiyon testi, lastik derinlik testi, boya ve kaporta testi ile kapsamlı bir inceleme ile araçla ilgili en ince ayrıntıya kadar bilgi sahibi olabilirsiniz. Dr oto ekspertiz; size tarafsız, güvenilir ve profesyonel hizmetler vererek sizin karar vermenize fayda sağlamaktadır.

Paketlerimizi karşılaştırıp siz karar verin!
Ümraniye oto ekspertiz fiyatları sizin için 3 farklı paket hazırladı ve bu paketler ihtiyacınız doğrultusunda seçebileceğiniz ihtiyacınız olmayan testleri yaptırmak zorunda kalmayacağınız şekilde düzenlendi.