Bursa İnegöl Mobilya Vadi

Bursa İnegöl Mobilya Vadi
Bursa İnegöl Mobilya Vadi

Ev yada işyerimizi dekore edeceğimiz zaman ilk ihtiyaç mobilyalardır. Alacağımız mobilyayı uzun süre kullanmak istiyorsak fiyatından önce kalitesine bakmalıyız. Ama hem fiyat olarak uygun hem de kaliteli mobilyalarda bulabilirsiniz.

İnegöl Mobilya Vadi uzun yıllardır mobilya sektöründe işini titizlikle yapan firmalardan biridir. Günün trendlerini takip ederek, günün şartlarına ve tarzlarına göre kendini sürekli yenilemektedir. inegöl mobilya markasında bulunan tüm ürünlerin satışını yapmakta ve her ürünü firma tarafından iki yıl garantilidir.

İmalatını yaptığı ürünlerin iskelet kısımları fırınlanmış gürgen ağacından yapılmaktadır. Böylece alınan ürünlerin sağlamlığı sağlanmaktadır. stenildiği takdirde ürünlerin kumaş renkleri değiştirilmektedir. Beğendiğiniz mobilya ürünlerini web sitesinden sipariş verebileceğiniz gibi Bursa İnegöl’deki mağazamıza gelerek, bizzat ürünü görerek de alabilirsiniz.

Mobilyalarınızı evinize götürmek için anlaşmalı nakliyat firmalarımızdan yararlanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Yemek odaları, yatak odaları, genç odaları, koltuk takımları ve mobilya yan ürünlerinin imalatını ve satışını yapmaktayız.