Mobilyacı

Mobilyacı
Mobilyacı

KLASİK Mobilya, Modüler mobilya, mutfak dolapları, banyo dolapları dışında kornij, stor perde, ayna, çerçeve vb. montajını da yapmaktayız. Taşınma esnası sırasında kullandığınız mobilyaların demontajını, vereceğiniz yeni adresinize de gelip en uygun şekilde montaj yapar ve teslim ederiz. Mobilya ürünlerinizin odadan odaya geçmesinde demontajını yapıp, yeni yerine montajını da yapıyoruz.

Yeni Eviniz İçin Beşiktaş Mobilya Montaj Hizmeti

Yeni bir ev birçok yeni yorgunlukla karşılaşmaya sebebiyet verir. Bu işler arasında birçok farklı bağlantının ve kurulumun yaptırılması, eşyaların yeniden düzenlenmesi ve evin yeniden yaşanır hale getirilmesi bulunmaktadır. Yeniden düzenlenmiş ve kullanılabilecek bir hale gelen ev için mobilyaların montajının yapılması gerekmektedir. Bu mobilyalar arasında koltuk takımları, yatak odası takımları, yemek odası, TV ünitesi, portmanto, vestiyer, komodin, çocuk odası, oturma odası, mutfak takımları ve şifonyer gibi birçok farklı ürün bulunmaktadır. Yeni taşındığınız evde tüm bu eşyaların tekrar kurulması için yeterli imkana, alet ve ekipmana sahip olmadığınızda ve çok daha pratik bir çözüm istediğinizde firmamız ile bağlantıya geçerek Beşiktaş mobilya montaj hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Bir Telefonla Beşiktaş Mobilya Montaj Hizmeti

Firmamızın çağrı merkezi sayesinde 24 saat boyunca firmamıza ulaşabilir ve çok hesaplı bir şekilde ücretsiz keşif gerçekleştirilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Yeni veya eski tüm mobilyalarınız için Beşiktaş ilçesinde yer alan evinize gelen montaj ekiplerimiz gerekli incelemeleri yaptıktan sonra hizmet bilgisini size sunarlar. Anlaşma sağlanması halinde montaj ekiplerimiz ve ustalarımız Beşiktaş mobilya montaj hizmetleri ile bulunduğunuz yerde hızlı ve pratik bir işlem gerçekleştirerek sizi büyük bir yükten kurtarır. Birebir olarak doğru bir şekilde gerçekleştirilen montaj işlemleri sonrasında evinizdeki tüm mobilyalar tekrar kullanılır hale getirilir ve istenilen yerlere yerleştirilir. Bu sayede sizin için rahatlıkla yaşanacak bir ev ortamı oluşturulur.

İşyerleriniz İçin Beşiktaş Mobilya Montaj Hizmeti
Evlerde olduğu gibi iş yerlerinde de belli bir bölgeye taşınması veya yeni bir işyeri açılması noktasında kullanılacak birçok farklı mobilyanın montajlarının gerçekleştirilmesi gerekir. Bir işyerinde ihtiyaç duyulan ofis takımı, koltuk takımı, üniteler, raflar, stantlar ve bankolar gibi birçok farklı mobilya için montaj işlemlerinin doğru bir şekilde uygulama yapılması ve yerleştirilmesi gerekir. Daha kolay bir şekilde bu işlemi gerçekleştirmek ve işyerinizi çalışmaya hazır hale getirmek istiyorsanız firmamız üzerinden Beşiktaş mobilya montaj hizmeti alabilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla sunulan bu hizmetimiz için profesyonel ekipler de-monte halde bulunan mobilyaları montaj etmektedir.

Mobilya montaj ve tamir işlerinizi itina ile yapmaktayız.
Tüm mobilya işlerinizi gönül rahatlığı ile bizlere teslim edebilirsiniz.
Sultan Selim Mahallesi.
Sultan Selim Caddesi.
Kağıthane – İstanbul
Telefon: 0 (506) 111 8702

E-mail: servis@mobilyaci.co