Montessori Yataklar

beyazmontessoriyatak
beyazmontessoriyatak

Hayatın İlk Yıllarında en zoru bebeklerin uyuma şekilleri ve uyku alanlarıdır. Beşik kullanımı ebeveynler için zorlu olsa da mecburiyetten kullanılan tercihler arasında. Montessori yatak buna bir çözüm yolu getirdi aslına bakarsanız günümüz trendleri ile birlikte gelen bu akım bir çok aileye oh.. çektirdi diyebiliriz. Peki ya neden mi ?

Düşme riskinin olmadığı montessori yataklarda çocuklarınız oldukça güvende yere sıfır ve uygulama alanına göre ölçülendirebilen bu uyku alanları hem şık hem güvenli. Ancak hazırlanırken kullanılan ağaçtan tutunda boyası verniği hepsinin çocuklarımızın sağlığına uygun maddelerden olmasına dikkat etmeliyiz.

Tüm gece bu alanda nefes alacak olan evladımızın sağlığını tehdit edecek malzemelerden üretilmiş iskeletlerden kaçınmalıyız. Aynı zamanda gece uyku alanı gündüz oyun alanı olarak ta kullanabilirsiniz. En sağlıklı Mobilyaları Setay Mobilya aracılığı ile Bulabilmeniz mümkün . Tamamen genç Çocuk ve Bebeklere yönelik sağlıklı ürünleri ile uygulama yapabilen marka tüm hassasiyeti ile yanınızda.

Genç Odası, Arabalı Yatak, Bebek Odası, Ranza – Setay Mobilya
Beşevler mahallesi , Yıldırım caddesi no: 165 Nilüfer / BURSA
Telefon:
+90 850 302 96 16

Faks:
02242240246