Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti
Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti için hemen Dr ekspertiz ile iletişime geçiniz. Ümraniye oto ekspertiz firması olan Dr ekspertizin vermiş olduğu kaliteli ve ekonomik hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için bir çok çalışma yapmaktadır. Her biri alanında uzman ve deneyimli personelleri ve profesyonel cihazları sayesinde kaliteli ekspertiz hizmetleri vermektedir. 2.el araba satın almak isteyen kişiler arabanın boya ve kaportasında, motorunda, beyninde, freninde görünen veya görünmeyen tüm arızaları tespit ederek ekspertiz raporu oluşturulmaktadır. Bu sayede oluşturulan rapor uzman personeller tarafından genel durumu aktarılmaktadır. Rapor sözlü ve yazılı olarak aktarıldığı için daha anlaşılabilir bir durum almaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz raporu için Ümraniye oto ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Pazartesi:08:00 – 19:00
Salı :08:00 – 19:00
Çarşamba :08:00 – 19:00
Perşembe :08:00 – 19:00
Cuma :08:00 – 19:00
Cumartesi:08:00 – 19:00
Pazar :Kapalı

Dr Ekspertiz

Düşük maliyetlerle alabileceğiniz bu rapor sayesinde satın almayı düşündüğünüz araç hakkında bilgi sahibi olarak gereğinden fazla ücret ödememiş olmanız Dr ekspertiz‘i onure etmektedir. Dr ekspertizin herhangi bir galeri veya araç satış kurumuyla bağlantısı yoktur. Her biri kendi alanında mesleki yeterliliğe ulaşmış uzman ve profesyonel ekibi ile siz değerli müşterilerine tarafsız ve güvenilir bilgiler vermektedir. Bu bilgiler doğrultusunda ‘doğru aracı doğru fiyata’ sloganıyla çıktığı bu yolda tasarruflarınızı güvence altına almaktadır. Özellikle Dr ekspertiz hedefinden mutluluk duymaktadır. Özellikle Dr oto ekspertiz yapılan tetkik ve muayene işlemleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için en yakın şubeyi ziyaret edebilirsiniz.

Yapılan bazı kontrol ve testler aşağıdaki gibidir;

Ön Takım Testi
Motor Testi
Süspansiyon Testi
Fren Testi
Kaporta ve Boya Analizi
Elektronik Beyin Kontrol
Endoskopik Kontroller

Profesyonel Ekspertiz Hizmeti

Dr oto ekspertiz; en profesyonel araç ekspertizi ve testleri kısa süre içinde yapılıp rapor ile sizlere sunulmaktadır. Detaylı ekspertiz raporu sayesinde aracın tüm geçmişi ile ilgili bilgiyi kolaylıkla edinebilirsiniz. Bu sayede aracı alıp almama konusunda net bir karar verebilirsiniz. Özellikle Dyno testi, motor testleri, boya kaporta testi, arıza elektronik ve mekanik gelişmiş testler yapılmaktadır. Hatta bu testler alanında uzman ve profesyonel ekipler tarafından yapılmaktadır.

En iyi ve en gelişmiş teknolojik ekipmanlar ile bilgisayar ortamında alınan detaylı test sonuçları oluşturulmaktadır. Bu sayede sizler için en sade ve anlaşılır dilde raporlanarak sözlü ve yazılı olarak sizlere sunulmaktadır.

Profesyonel, güvenli ve tarafsız oto ekspertiz raporu için Dr ekspertiz ile irtibata geçiniz.

Hazırlanan rapor sözlü ve yazılı olarak aracı muayeneye getiren kişiye aktarılmaktadır.