En Profesyonel Asansör Firması Hakkında

En Profesyonel Asansör Firması
En Profesyonel Asansör Firması

En Profesyonel Asansör Firması arayışındaysanız Albaylift ile iletişime geçmeniz tavsiye edilmektedir. Son Teknoloji Asansörler ile Albaylift kurulduğu günden bu zamana kadar edindiği bilgiler sayesinde siz değerli müşterileri için kaliteli bir hizmet sunar. Ayrıca yüzde yüz müşteri memnuniyetine önem vermekle birlikte bu aşamada büyük titizlikle ve gayretle çalışmaktadır. Albaylift asansör aynı zamanda yük asansörü, araç asansörü ve insan asansörlerini kaliteli malzemeler kullanılarak imalatı yapılmaktadır ve eşyalarınızın güvenli bir şekilde katlar arsında taşınması sağlanmaktadır.

Bu sebeple Albaylift araç asansörü hizmeti almak için Albaylift web sitesini ziyaret edebilirsiniz. İlgili web sitesi üzerinden iletişim numaralarını ile şirket yetkilileri ile de irtibata geçebilirsiniz.

Albaylift Yük Asansörü

Albay Lift Yük Asansörü Firması tarafından yapılan hidrolik yük asansörleri TSE, MMO, IQNORM firmalarının testleri ile başarılı bir şekilde onay almıştır. Periyodik bakım testlerinden başarı ile geçen firmamız uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir. Yük taşıma amacıyla üretilmiş asansörlere yük asansörü ve yük platformu denir. İnsan asansörlerinde olduğu gibi konfor ve hız yük asansörlerinde aranmaz.. Bu yük asansörleri tipik olarak malzemelerin yada paletlerin binaların kat arasında taşınması için kullanılmaktadır. Binalarda, fabrikalarda, depolarda ve alışveriş merkezleri gibi yük taşıma işlerinin yoğun olduğu yerlerde kullanılmaktadır. İsteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda her yerde iç ve dış mekan uygulamaları için de kolayca tasarlanabilir ve kullanılabilir. Detaylı bilgi için: https://albaylift.com/

En Profesyonel Asansör Firması

Platform kaldırma kapasitesi ile birçok parça yağ içerisinde çalıştığı için yıpranma olasılığı oldukça azdır. Makine içerisinde kullanılan yağlar uzun ömürlüdür. Halatın kullanıldığı durumlarda halatın görevi; sürtünme yardımı ile birlikte yükü kaldırmak olmadığı için kasnak ve halatlarda aşınma söz konusu değildir.

Hidrolik yük asansörü motor sadece yukarı çıkış için çalışmakta iken aşağı inişte motor çalışmamaktadır. Özellikle çalışma konusunda çok sessizdir. Hatta çalışma ortamlarında motor sesi duyulmamaktadır. Elektrik kesintisinde ilave sisteme gerek duyulmadan otomatik katına getirme ve kurtarma sistemleri mevcuttur. Deprem ve yangın olaylarına karşı da emniyetlidir. Hidrolik yük asansörlerinin makine dairesi alt katta bulunduğu için yangın durumlarında ulaşım oldukça kolaydır.

Hatta hidrolik yük asansörü deprem anında özellikle büyük hasar ve yaralanma olasılığını %90 oranında azalabilmektedir.

O halde hemen Albaylift Asansör iletişime geçiniz. Adresi aşağıdaki gibidir:

Yelken Plaza B Blok Kurtköy Mahallesi Ankara Caddesi Kat:2 No:289/21 Pendik/ İSTANBUL